Úžasná proměna rodinného bytu. Rodina si vše nechala dělat na míru a z výsledku je nadšená.

01.11.2016

Autor článku: AAA POPTÁVKA.CZ

Také zvažujete rekonstrukci? Vybíráte nábytek a nabídky firem na internetu neplní Vaše představy? Nechte se inspirovat vydařenou rekonstrukcí rodiny, která se oprostila od katalogových produktů a nechala si vše vyrobit přímo na míru v požadovaném finančním rozpočtu přes známý poptávkový systém.

Od počátku šlo o rozsáhlou rekonstrukci kuchyňské linky a obývacího pokoje, při níž měla rodina jasnou představu, jak by měla dopadnout, aby výsledek splnil jejich očekávání. Rozhodla se svůj sen zrealizovat přes poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ a skrze něj oslovit dodavatele, který jim zakázku vyrobí podle přesných představ a ve stanoveném rozpočtu.

Kuchyně na míru

Výběr firmy pro rekonstrukci

První fází bylo nutné vyplnit zdarma krátký poptávkový formulář a popsat vše důležité, co by měla rekonstrukce a výroba na zakázku splňovat, k tomu, aby dodavatelé, kteří na poptávku reagují, mohli vytvořit vhodnou nabídku. Poptávkový formulář proto obsahoval – rozměry, materiál, termín, vizualizace a výkresy na vyžádání. Poté stačilo poslat formulář a do pár hodin od schválení očekávat nabídky od vhodných dodavatelů přímo do e-mailu.

I tentokrát se rodina rozhodovala podle zkušeností firmy s podobně realizovanou zakázkou. Dobře ohodnocené firmy mají reference získané přímo od poptávajících přímo na stránkách poptávkového systému nebo si ukázku jejich práce vyžádáte v další komunikací, popřípadě přímo v poptávkovém formuláři, stejně jako to udělala rodina z Černošic při rekonstrukci kuchyně a obývacího pokoje.

Jak probíhala výroba na zakázku

Výroba kuchyňské linky a nábytku byla vytvořena truhlářstvím přímo na míru na základě přiložené vizualizace a výkresů. Taktéž byl dodržen výběr materiálu, kde měla rodina jasný požadavek na dřevěný materiál z dýhy v barvě Wenge s vysokým leskem. Použití materiálu bylo započítáno do požadovaného rozpočtu rodiny na rekonstrukci.

moderní obývací pokoj

Výsledek rekonstrukce

„Přesto, že se jednalo o velikou zakázku, dopadlo vše podle našich představ. Výrobky splnily naše požadavky na kvalitu a byla dodržena předem dohodnutá cena.„Využijte nabídek partnerských webů

Nebojte se na nás obrátit, rádi si přečteme Vaše názory.