TIP: Vyzkoušejte si novou verzi AAAPOPTÁVKA.CZ

5 tipů, jak získat zakázku

  • Rychlý kontakt s poptávajícím.
  • Specifikace Vaší nabídky.
  • Zaujměte celou nabídkou, nejen cenou.
  • Nabídněte své doplňkové služby.
  • Vysvětlete svou nabídku, tak aby jí rozuměl i laik.

1) Rychlý kontakt s poptávajícím

Rychlost Vaší reakce na poptávku je velice důležitá a hraje významnou roli při rozhodování poptávajícího o dodavateli. Výsledky našich marketingových průzkumů u poptávajících ukazují výběr během prvních 2 dnů od zadání poptávky. Naše společnost doporučuje oslovit klienta telefonicky, zjistit další informace potřebné k vytvoření dobré nabídky a domluvit se s klientem na zaslání nabídky e-mailem.

2) Specifikace Vaší nabídky

Vaši nabídku specifikujte přesně dle kritérií poptávajícího. Pokud Vaše nabídka bude splňovat všechny požadavky poptávajícího, jste k realizaci poptávky velice blízko a poptávající si rád zadá na našem serveru i v budoucnu další poptávky pro Vás, naše dodavatele. Pokud však poptávající hledá ubytování na Šumavě a dostane nabídky na ubytování v Beskydech, poptávku nezískáte a poptávající si již poptávku na www.aaapoptavka.cz nezadá. Dodržujte požadavky poptávajících.

3) Zaujměte celou nabídkou, nejen cenou

Vaše nabídka nemusí být nejlevnější, aby vyhrála. Přesvědčte poptávajícího o profesionalitě Vámi poskytovaných služeb a kvalitě Vašich produktů. Velká část poptávajících jsou firemní zákazníci, kteří vyžadují 100 % služby na vysoké úrovni. Úspěšnou prezentaci budoucímu zákazníkovi Vám umožní nejen profesionální přístup, ale také kvalitně připravená nabídka cílená na míru danému poptávajícímu. K tvorbě rychlé a přehledné nabídky můžete využít nástroj „rychlá nabídka“, který najdete v administraci Vašeho účtu a to přímo u jednotlivých poptávek či zakázek v sekci „Zaslané poptávky a zakázky“.

4) Nabídka doplňkových služeb

Doplňkové služby patří k významným argumentům při rozhodování o realizaci poptávky. Nabídněte poptávajícímu své doplňkové služby, případně možné slevy. Všechny své Bonusy můžete prezentovat v katalogu dodavatelů na www.aaapoptavka.cz. Zadejte své Bonusy pro poptávající.

Nejoblíbenější Bonusy:

  • Sleva
  • Doprava ZDARMA
  • Dárek k nákupu
  • Prodloužená záruka
  • Montáž a instalace ZDARMA

5) Vysvětlete svou nabídku tak, aby jí rozuměl i neodborník

Poptávajícími jsou jak firmy, tak soukromé osoby. Vaše nabídka musí být srozumitelná jak pro zástupce velké společnosti, tak i pro důchodce z malé vesničky. Vaší odborností přesvědčte až v následující komunikaci. Výklad odborných termínů při prvním telefonickém kontaktu může poptávajícího odradit.


Odebírejte nové poptávky ze svého oboru na e-mail.