FAQ - odpovědi na nejčastější dotazy

1. Co je to poptávka?

Poptávka je určitá potřeba uživatele koupit zboží nebo služby. Zákazník si zadá zdarma poptávku. AAAPOPTÁVKA.CZ rozešle poptávku vhodným dodavatelům a dodavatelé zasílají odpovídající nabídky přímo zákazníkovi. Poptávku může zadat soukromá osoba nebo firma.

2. Co je to veřejná zakázka?

Veřejné zakázky jsou zakázky od veřejných subjektů, kterými jsou stát, obec, samosprávný celek a organizace jimi založené, a také další subjekty, které hospodaří s penězi nebo hodnotami pocházejícími z daní, nebo jiných zdrojů veřejného bohatství (např. fondy).

3. Jak získám kontakt na poptávajícího?

Kontakt na poptávajícího může získat pouze registrovaný dodavatel, který má zaplacenou službu „Kontakty na poptávající“. K odběru poptávek se registrujte jako dodavatel, pokud jste již registrování, můžete si službu Kontakty na poptávající objednat již od 3490 Kč/rok (bez DPH). Přes 90 % poptávek je telefonicky ověřeno.

4. Jak mohu zadat novou poptávku?

Poptávku můžete zadat jednoduše a zcela zdarma přes poptávkový formulář. Na každou poptávku Vám nalezneme vhodného dodavatele. Zadejte svou poptávku a ušetřete desítky procent z běžné ceny.

5. Existují nějaká omezení?

Jako registrovaný dodavatel můžete dostávat poptávky na svůj e-mail až z 12 oborů a máte možnost zobrazit až 30 kontaktů na poptávající za posledních 48 hodin. Limit platí pouze na zobrazení kontaktu na našich stránkách www.aaapoptavka.cz, neplatí na kontakty, které Vám přijdou na e-mail. Pokud potřebujete navýšit limit, kontaktujte nás.

6. Jaké jsou ceny služeb?

Zadání poptávky a základní registrace dodavatele jsou zcela zdarma. Kontakty na poptávající, veřejné zakázky malého rozsahu a firemní zápis PROFI jsou placenou službou, více viz ceník služeb.

7. Platí se z uzavřených obchodů nějaké provize?

Provize ani jiné poplatky se z uzavřených obchodů neplatí. Za služby se platí pouze paušální poplatek za období 6, 12 nebo 24 měsíců. Více informací o cenách viz ceník.

8. Ztratil jsem heslo, co mám dělat?

Napište nám na info@aaapoptavka.cz o heslo, které Vám zašleme na Váš e-mail nebo si heslo můžete nechat zaslat.

9. Jak mám aktualizovat údaje o firmě?

Přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji. Své firemní údaje můžete editovat v nastavení -> Editovat firemní údaje.

10. Jak funguje poptávkový systém www.aaapoptavka.cz?

Poptávající vloží zdarma svou poptávku na zboží nebo služby ze všech možných oborů a celé ČR. Naši pracovníci ji zkontrolují, upraví do přehledného formátu a telefonicky zkontrolují, případně doplní informace k poptávce. Telefonicky ověříme přes 90 % poptávek. Poptávky jsou soukromého i firemního charakteru.

11. Jak zruším zasílání poptávek?

Pokud si přejete zrušit zasílání poptávek, zašlete Váš požadavek e-mailem na info@aaapoptavka.cz. Případně máte možnost zrušit zasílání poptávek po přihlášení, kdy v menu nastavení kategorií odstraníte všechny kategorie k zasílání.

12. Jaký je rozdíl mezi poptávkou a veřejnou zakázkou?

Veřejné zakázky rozdělujeme na veřejné zakázky nadlimitní, veřejné zakázky malého rozsahu a podlimitní veřejné zakázky, které jsou placené stejně jako služba zasílání poptávek i s kontaktními údaji na zadavatele. Všechny veřejné zakázky v naší unikátní databázi jsou rozeslány do 2 pracovních dnů od zveřejnění zadavatelem. Více o veřejných zakázkách.

13. Jak si nastavím kategorie pro zasílání poptávek?

Přihlaste se do systému jako dodavatel, nastavení zasílání poptávek naleznete v sekci „Nastavení“. Velmi rádi Vám s nastavením pomůžeme také přímo na naší zákaznické lince (+420) 222 551 815 nebo nám můžete zaslat dotaz a my Vám připravíme nastavení přímo pro Vaši společnost.

14. Sponzorovaný odkaz

Nejčastěji kladené dotazy

Videoukázka

VideoukázkaZadejte poptávku

Nápověda k vyhledávání:

  • Do vyhledávacího pole nahoře zadejte hledaný text, číslo poptávky, číslo veřejné zakázky nebo název firmy, případně ponechte pole prázdné

Rozšířené vyhledávání:
  • Zároveň můžete upřesnit vyhledávání pomocí oboru a kraje

  • Poté stiskněte tlačítko Hledat nebo tlačítko s ikonou Lupy