Poptávka: pracovník, programátor, Brno

Avatar
Zdeňka D. před 7 lety
#1469511 • Jihomoravský • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: programátor
Pracovní náplň:
- pozice je zaměřena na vývoj mobilních aplikací, webových služeb a další rozvoj existujících řešení a skládá se zejména z následujících činností
- úprava a tvorba aplikací dle analýzy
- rozvoj a modernizace existujícího řešení
- podpora při testování a dokumentaci řešení
- spolupráce při koncových implementacích řešení u zákazníků
- podpora zákazníkům
Požadavky na uchazeče:
- znalost specifických požadavků pro vývoj aplikací na mobilní platformy
- znalost prostředí MS Visual Studio (C#)
- .NET Framework
- .NET Compact Framework
- ASP .NET
- WebServices
- T-SQL
- pasivní znalost angličtiny
Výhodou: zkušenosti s dalšími platformami vývoje mobilních aplikací
Nabízíme:
- HPP/DPP
- další odměny dle výkonů
- práce s nejnovějšími technologiemi různých platforem
- možnost zvyšování kvalifikace a znalostí v oboru
- příspěvek na stravování
- pružná pracovní doba
Specifikace: pozice je vhodná pro absolventy (HPP) a studenty 3 a 4 ročníků (DPP)
Termín: dohodou
Lokalita: Brno
Platové zařazení:
- pevná základní mzda
- osobní ohodnocení
- prémiová složka dle výkonu na zakázkách

Další informace: máte-li o tuto pozici zájem, prosíme o zaslání CV na e-mail nebo nás kontaktujte na telefon

Platnost poptávky: spěchá.

Profil poptávajícího: firma z okresu Brno-město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 1469511
Datum zadání 27. 3. 2017
Kraj Jihomoravský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Detailní
Detailní
Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 10 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem