Poptávka: administrativní pracovník, asistentka, Plzeň

Avatar
Zdeňka M. před 7 lety
#28216842 • Plzeňský • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: administrativní pracovník, asistentka
Specifikace:
- plný úvazek, zkrácený úvazek dohodou
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, proaktivní přístup
Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní firmy
- dlouhodobou spolupráci
Náplň práce:
- podpora kanceláře (vyřizování telefonů a korespondence, servis klientům při jednání, evidence a nákup kancelářských potřeb
- administrativní práce (kopírování, skenování, formátování dokumentů)
- správa spisů (zakládání, evidence, archivace spisů)
- ostatní úkoly spojené s chodem kanceláře
Termín realizace: 1.9.2017
Lokalita realizace: Plzeň
Odhadovaná cena: dohodou

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: firma z okresu Plzeň-město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 28216842
Datum zadání 11. 8. 2017
Kraj Plzeňský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 3 hodiny nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem