Poptávka: pracovníci, programátor .NET C#, Brno

Avatar
Zdeňka D. před 7 lety
#5212531 • Jihomoravský • Práce
Poptávám pracovníky:

Popis: programátor .NET C#
Pracovní náplň:
- úprava a tvorba aplikací dle analýzy
- podpora při testování a dokumentaci řešení
Výhoda zkušeností v oblastech:
- znalost prostředí MS Visual Studio (C#)
- .NET Framework
- .NET Compact Framework
- ASP .NET
- WebServices
- Transact-SQL
- pasivní znalost angličtiny
- pozice je vhodná pro studenty vysokých škol, pro studenty 3 a 4 ročníků středních škol a pro absolventy SŠ se zaměřením na informační technologie
Nabízíme:
- možnost zvyšování kvalifikace a znalostí v oboru
- práce s mobilními zařízeními
- práce s nejnovějšími technologiemi různých platforem
- příspěvek na stravování
- pružná pracovní doba
- další odměny dle výkonů
- hlavní pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce
Platové zařazení:
- pevná základní mzda
- osobní ohodnocení
- prémiová složka dle výkonu na zakázkách
Lokalita: Brno
Mzda: dohodou

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: firma z okresu Brno-město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 5212531
Datum zadání 15. 8. 2017
Kraj Jihomoravský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 1 hodinu nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem