Poptávka: pracovník na pozici hlavní účetní, finanční kontrolor

Avatar
Sylva B. před 8 lety
#58819299 • Karlovarský • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: pracovník na pozici hlavní účetní / finanční kontrolor
Náplň práce: analýza interních procesů, komplexní účtování, příprava podkladů pro DPH, měsíční závěrky, úzká spolupráce s finančním manažerem, bankovní platby, reporting, zajišťovat řízení cash flow, zabezpečovat zpracování různých analýz a statistik, kontrola a dohled správnosti vedení účetnictví
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, výbornou znalost MS Excel, pokročilá znalost AJ, minimálně 3 roky praxe
- analytické a organizační schopnosti, samostatnost, loajalita, důslednost, odpovědnost, schopnost pracovat pod tlakem
Termín pro nabídky: ihned
Lokalita: Karlovy Vary
Odhadovaná cena: 37.000 - 50.000 Kč

Další informace: poptávka byla aktuálně ověřena

Platnost poptávky: spěchá.

Profil poptávajícího: firma z okresu Karlovy Vary.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 58819299
Datum zadání 9. 2. 2016
Kraj Karlovarský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 2 hodiny nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem