Poptávka: pracovníci, animátoři/ky, okres Opava

Avatar
Monika R. před 6 lety
#63205938 • Moravskoslezský • Práce
Poptávám pracovníky:

Popis: animátoři/ky
Pracovní náplň:
- animační činnost v kostýmech dle programu na dětských oslavách
- drobná organizační činnost na místě
- příprava výzdoby akce
- komunikace s rodiči
Požadavky:
- věk min. 18 let
- trestní bezúhonnost
- vztah k dětem
- slušné vystupování
- příjemný vzhled
- schopnost improvizace
- kreativitu
- komunikativnost
Nabízíme:
- brigáda v mladém kolektivu perspektivní společnosti
- vhodné také pro studenty např. rekreologie, divadelních nebo učitelských oborů
- možnost spolupracovat na tvorbě programů pro děti
Termín: dohodou
Lokalita: okres Opava
Cena: hodinová mzda 100 Kč

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: firma z okresu Opava.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 63205938
Datum zadání 6. 3. 2018
Kraj Moravskoslezský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 1 hodinu nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem