Poptávka: pracovníci, poradce pro zdravý životní styl, Olomoucký kraj

Avatar
Jana B. před 7 lety
#66322765 • Olomoucký • Práce
Poptávám pracovníky:

Popis: poradce pro zdravý životní styl
Specifikace: 2 - 3 šikovné, komunikativní a učenlivé spolupracovníky
Náplň práce:
- výživové konzultace - práce s těl. analyzérem, vedení klienta, sestavení jídelníčku nebo poradenství v oblasti péče o pleť + dermatologické ošetření pleti
- flexibilní práce vhodná pro maminky na MD, pro hl. činnost i vedlejší činnost, brigáda pro studenty
Požadujeme:
- zájem o zdravý životní styl, serióznost, spolehlivost
- min. věk 18 let
- pracovní doba min. 6 - 10 hod. týdně
Nabízíme:
- zaučení v oboru
- příjemný kolektiv
- osobní rozvoj
Termín realizace: ihned
Lokalita realizace: Olomoucký kraj
Odhadovaná cena:
- vedlejší činnost 8.000 - 15.000 Kč
- hlavní činnost 15.000 - 25.000 Kč

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Olomouc.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 66322765
Datum zadání 13. 9. 2017
Kraj Olomoucký
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 2 hodiny nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem