Poptávka: obchodní reprezentant, Kuná Hora

Avatar
. před 14 lety
#69839174 • Středočeský • Práce
Poptávám práce:

Popis: obchodní reprezentant
Náplň práce: vyhledávání nových klientů, presentace společnosti, rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
Požadavky: znalost office na dobré úrovni, řidický průkaz B, zkušenost na pozici obchodního zástupce v přímém prodeji, velmi dobré komunikační schopnosti
Nabízíme: práce na HPP, služební automobil, mobilní telefon, notebook, velmi motivujicí finanční ohodnocení, příjemný kolektiv
Lokalita: Kutná Hora

Další informace: jedná se o stavebnictví - revitalizace panelových domů

Profil poptávajícího: firma z Kutné Hory.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 69839174
Datum zadání 17. 2. 2010
Kraj Středočeský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 20 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem