Poptávka: pracovník, administrativní pracovník/ce, Humpolec

Avatar
Tereza V. před 6 lety
#9431278 • Vysočina • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: administrativní pracovník/ce
Specifikace:
- hledáme komunikativní osobnost se SŠ vzděláním a pozitivním přístupem k práci
Náplň práce:
- vystavování, evidence a třídění vstupních a výstupních firemních dokladů
- práce s peněžní hotovostí
- zodpovědnost za přijímání tel. hovorů a návštěv
- podpora technického a obchodního oddělení, administrativa, vyřizování reklamací
- komunikace se zákazníky a úřady, příprava korespondence, příjem a třídění příchozí pošty, zajištění expedice zboží
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou, znalost MS Office na uživatelské úrovni
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- spolehlivost, pečlivost a reprezentativní vystupování
- zkušenost s ekonomickým systémem Pohoda výhodou
Nabízíme:
- práci na HPP a dobu neurčitou
- pracovní doba: 8.00 – 16.30
- práci v mladém kolektivu ve stabilní a prosperující společnosti
- další vzdělávání a školení, seberealizaci v oboru, příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního a osobního růstu, přístup k nejmodernějším technologiím IT v dynamickém prostředí
- atraktivní, pečlivý systém proškolování a doškolování zaměstnanců
- výhodný nákup HW, SW za skladové ceny
- pozice je vhodná i pro absolventy
Termín realizace: dohodou
Lokalita realizace: Humpolec
Odhadovaná cena: 19.000 – 25.000 Kč

Další informace: životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail viz příloha

Platnost poptávky: 1 měsíc.

Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Pelhřimov.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 9431278
Datum zadání 4. 5. 2018
Kraj Vysočina
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 12 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem