TIP: Vyzkoušejte si novou verzi AAAPOPTÁVKA.CZ
Úvodní stránka > Reference > Hodnocení firem > Skříňka se šuplíky pod umyvadlo, Praha 1

Skříňka se šuplíky pod umyvadlo, Praha 1

Informace o realizované zakázce
Poptávka: Poptávka: skříňka se šuplíky pod umyvadlo, Praha 1
Fotogalerie:  
IMG_2114.jpg
Popis zadání:
Poptávám nábytek: Popis: skříňka se šuplíky pod umyvadlo Rozměry: pod umyvadlem 118 x 44,5 x 61,5 cm (š x h x v) Specifikace: - skříňk...
Realizace: Praha a okolí
Kvalita výsledku: S nedostatky
Poměr cena /výkon: Spokojenost
Úroveň jednání: Silná nespokojenost
Celkové hodnocení:  Domluva s touto společností, konkrétně s panem Benešem byla ze začátku víc než v pořádku.Velice rychle zaslaná nabídka, domluvení termínu přeměření a nakonec i výroba i montáž byla provedena rychle a dobře.ALE…Pan Beneš si nějak špatně spočítal úchytky a nám teď jedna úchytka chybí.Domluvili jsme se, že mi úchytku do týdne doručí...Je to jedna hloupá úchytka, ale pan Beneš už prostě nereaguje na emaily, na SMS, telefon ani nebere.Úchytku si můžu shánět po všech čertech někde sama, ale jde o princip!Já bych i počkala třeba další měsíc (naštvaná, že musím koukat na skříňku bez úchytky. ale počkala bych), ale to by někdo musel reagovat na urgence a alespoň se omluvit.Tohle prostě není profesionální jednání a jsem moc zklamaná.Panu Benešovi jsem dávala přes měsíc, než jsem tuhle referenci napsala (montáž proběhla 19.4.).
Dohodnutá cena: Neuvedeno
Skutečná cena: Neuvedeno
Vloženo dne 29.05.2017   
 
Informace o dodavateli
Jméno firmy: FajnWOOD
E-mail: pilatova@fajnwood.cz
Telefon:  +420 720 107 046
Ulice a číslo: Řešovská 515/9
PSČ: 181 00
Obec: Praha 8
Web: Navštívit

Zadat novou poptávku

Proč hodnotit firmy?

Seznamte se při výběru svého dodavatele s hodnocením, které firma obdržela od ostatních uživatelů a získejte více informací o každém dodavateli.
Hodnocení je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Nyní můžete ohodnotit firmu i vy. Budeme velmi rádi za zaslané zkušenosti s Vaším dodavatelem, kterou pomohou dalším zákazníkům.

Více hodnocení
?>