Úvodní stránka > Reference > Hodnocení firem > Vyvložkování komínu na tuhá paliva, cca 13 - 15 m, Brno

Vyvložkování komínu na tuhá paliva, cca 13 - 15 m, Brno

Informace o realizované zakázce
Poptávka: Poptávka: vyvložkování komínu na tuhá paliva, cca 13 - 15 m, Brno
Fotogalerie:  
IMG_20170704_110631.jpg
Popis zadání:
Poptávám stavební práce: Popis: vyvložkování komínu na tuhá paliva Specifikace: - převložkovat komín na tuhá paliva - momentálně je ko...
Realizace: Jihomoravský kraj
Kvalita výsledku: Vynikající
Poměr cena /výkon: Vynikající
Úroveň jednání: Vynikající
Celkové hodnocení:  Tímto bych chtěl poděkovat panu Gardoňovi za jeho práci, kterou provedl. Pan Gardoň přijel v přesně dohodnutý čas a hned se vrhnul do práce. Když byl problém, poradil si a vyřešil. Já ani nic nepostřehl, abych nebyl ještě víc nervózní než jsem z toho všeho byl, jako např. přefrézování komínu. Jeho profesionální přístup, poctivost při skutečné délce komínu což bych třeba ani nezjistil, pokud bych nelítal s metrem v ruce, jako že jsem nechodil. Kominické služby pana Gardoně doporučuji všem ostatním poptávajícím a věřte, že budete spokojeni stejně tak, jako já.
Kdyby takové služby a cenové nabídky poskytovali kominíci v Brně, neobrátil bych se na kominíky mimo Brno, kteří nabízí mnohem přijatelnější ceny.
Dohodnutá cena: 32 000,- Kč
Skutečná cena: 29 000,- Kč
Vloženo dne 08.07.2017   
 
Informace o dodavateli
Jméno firmy: Aleš Gardoň
E-mail: kominictvigardon@seznam.cz
Telefon:  +420 734 498 699
Ulice a číslo: Dětřichov nad Bystřicí 17
PSČ: 793 03
Obec: Dětřichov nad Bystřicí
Web: Navštívit

Zadat novou poptávku

Proč hodnotit firmy?

Seznamte se při výběru svého dodavatele s hodnocením, které firma obdržela od ostatních uživatelů a získejte více informací o každém dodavateli.
Hodnocení je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Nyní můžete ohodnotit firmu i vy. Budeme velmi rádi za zaslané zkušenosti s Vaším dodavatelem, kterou pomohou dalším zákazníkům.

Více hodnocení
?>