Úvodní stránka > Reference > Hodnocení firem > Zhotovení kuchyňské linky bez spotřebičů, dvou vestavěných skříní, Praha

Zhotovení kuchyňské linky bez spotřebičů, dvou vestavěných skříní, Praha

Informace o realizované zakázce
Poptávka: Poptávka: zhotovení kuchyňské linky bez spotřebičů, dvou vestavěných skříní, Praha
Fotogalerie:  
20180404_175411.jpg20180404_175405.jpg20180404_175438.jpg20180404_175447.jpg20180404_175453.jpg20180404_175512.jpg
Popis zadání:
Poptávám řemeslné práce: Popis: zhotovení kuchyňské linky bez spotřebičů, vestavěné skříně do ložnice a chodby (bez polic dvě zrcadla a j...
Realizace: Praha a okolí
Kvalita výsledku: Vynikající
Poměr cena /výkon: Vynikající
Úroveň jednání: Průměr
Celkové hodnocení:  Celkově hodnotím jako uspěšně splněné, ačkoli průběh nebyl zcela bez problémů.

Pan Vykopal provedl všechnu práci podle plánu a v závěru jsem byl spokojený jak s provedenou prací, tak i se komunikaci v poslednim mesici spoluprace. Po celou dobu montáže jsem byl přítomen a asistoval, proto jsem dobře informován o reálném stavu, se kterým jsem spokojen.

Nicméně před opravdovou realizací a montáží byl vážný komunikační problém (jenž mě stál i nějaké nervy), který pan Vykopal vyrovnal kompenzací v konečné ceně.

Objednávka byla tvořena v úzké součinnosti přes telefon či email a to bez problémů. Následně 6.10. byla osobně podepsaná smlouva a převedena záloha ve výši 70% celkove ceny s datumem montáže 1.-2.12. Nicméně toto datum nebylo dodrženo. Jediný problém v průběhu celé spolupráce vznikl, když se pan Vykopal naposledy ozval na přelomu listopad/prosinec - do te doby pravidelně volal) s posunem terminu o týden, ale nedojel a to bez dalšího uvědomění. To trvalo do měsíce ledna (doba, po kterou jsem se jej neuspěšné snažil kontaktovat) napsal SMS, že je nemocen a že se ozve. Na začátku ledna z tohoto dvodu byly na internetu zveřejněny negativní reference odvolávající se na tuto událost.
Nicméně pan Vykopal začal následně komunikovat a oboustrannou snahou došlo k dohodnutí montáže. Proto jsem doplnil dané reference a tímto hodnocením popsal konečný a reálný stav.

Montáž byla mnohem komplexnější a ložitější a i přes to že jsem dopomáhal zabrala mnohem více času než bylo odhadováno. Pan Vykopal nicméně dojížděl i několikrát po sobě aby práci dokončil, vždy jak přislíbil. Kuchyň byla namontována 1. a 2.2.2018 a skříně do 9.3.2018, kdy byly také opraveny nedostatky a doplacena kupní cena.

Uroveň jednání od realizace kuchyně bych hodnotil vysokou spokojeností, proto jsem jsem jako celkové hodnocení udávám průměr.

Poměr cena / výkon je opravdu dobrá, vše dopadlo podle původní domluvy vzniklé z mých požadavků.

Pan Vykopal se při osobním kontaktu choval příjemně a přátelsky a snažil se vyjít vstříc mým požadavkům. Věřím, že pokud u dalších zakázek provede praci již bez zbytečného nekomunikování a práci bude vykonávat tak, jako na závěr u mě, dostane jen již plně kladná hodnocení.
Dohodnutá cena: 143 300,- Kč
Skutečná cena: 133 300,- Kč
Vloženo dne 06.04.2018   
 
Informace o dodavateli
Jméno firmy: Zdeněk Vykopal
E-mail: navyko@seznam.cz
Telefon:  +420 739 327 585
Ulice a číslo: Pernštejnské náměstí 1
PSČ: 753 01
Obec: Hranice - Hranice I-Město
Web:

Zadat novou poptávku

Proč hodnotit firmy?

Seznamte se při výběru svého dodavatele s hodnocením, které firma obdržela od ostatních uživatelů a získejte více informací o každém dodavateli.
Hodnocení je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Nyní můžete ohodnotit firmu i vy. Budeme velmi rádi za zaslané zkušenosti s Vaším dodavatelem, kterou pomohou dalším zákazníkům.

Více hodnocení
?>