TIP: Vyzkoušejte si novou verzi AAAPOPTÁVKA.CZ
Úvodní stránka > Reference > Hodnocení firem > Snížení stropu předsíně, 9 m2, Brno

Snížení stropu předsíně, 9 m2, Brno

Informace o realizované zakázce
Poptávka: Poptávka: snížení stropu předsíně, 9 m2, Brno
Fotogalerie:  
DSCN9228 (2).jpgDSCN9229 (1).jpg
Popis zadání:
Poptávám řemeslné práce: Popis: snížení stropu předsíně Specifikace: palubky i ostatní materiál je nachystaný, jedná se jen o namontován...
Realizace: Jihomoravský kraj
Kvalita výsledku: Průměr
Poměr cena /výkon: Průměr
Úroveň jednání: Silná nespokojenost
Celkové hodnocení:  Při práci na snížení stropu, firma navrtala rozvod elektřiny. Protože nedokázala elektriku znovu zapojit, pozvala elektrikáře. Ten elektriku opravil. Večer poprvé vypadl hlavní jistič. Když jsem to elektrikáři řekla, tak řekl, že neví, čím to může být. Po skončení práce mě firma odmítla dát fakturu, nebo jiný doklad o ceně materiálu a práci. Nechala mě e-mail a telefon, kdyby elektrika nefungovala. Když později začal hlavní jistič vypadávat častěji a nastaly i jiné problémy firmu jsem kontaktovala.Bylo to letos v lednu. Byli velice ochotní až do chvíle, kdy jiný elektrikář, než ten co závadu opravoval, jim sdělil, že rozvod je navrtaný na více místech. Proto je třeba celý strop sundat a najít kde. Od té doby se mě podařilo firmu kontaktovat jen asi dvakrát. Bylo mi sděleno, že je na tuto práci ještě zima. Nyní už je počasí vhodné, ale telefon vždycky vezme nějaká paní. Ta slíbí, že vyřídí vzkaz, ale ještě se tak nestalo. Firmu nedoporučuji.
Dohodnutá cena: Neuvedeno
Skutečná cena: Neuvedeno
Vloženo dne 12.04.2018   
 
Informace o dodavateli
Jméno firmy: ŽIGASTAV s.r.o.
E-mail: zigostav@seznam.cz
Telefon:  
Ulice a číslo: Vranovská 1133/84
PSČ: 614 00
Obec: Brno - Husovice
Web:

Zadat novou poptávku

Proč hodnotit firmy?

Seznamte se při výběru svého dodavatele s hodnocením, které firma obdržela od ostatních uživatelů a získejte více informací o každém dodavateli.
Hodnocení je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Nyní můžete ohodnotit firmu i vy. Budeme velmi rádi za zaslané zkušenosti s Vaším dodavatelem, kterou pomohou dalším zákazníkům.

Více hodnocení
?>