Úvodní stránka > Reference > Hodnocení firem > Pokládka kamenného koberce, úprava zídky, bezbariérový vstup do domu, Brno

Pokládka kamenného koberce, úprava zídky, bezbariérový vstup do domu, Brno

Informace o realizované zakázce
Poptávka: Poptávka: pokládka kamenného koberce, úprava zídky, bezbariérový vstup do domu, Brno
Fotogalerie:  
DSC_0236.JPGDSC_0230.JPGDSC_0232.JPGDSC_0237.JPG
Popis zadání:
Poptávám stavební práce: Popis: pokládka kamenného koberce, úprava zídky, bezbariérový vstup do domu Specifikace: - např. Piedra - kam...
Realizace: Jihomoravský kraj
Kvalita výsledku: Silná nespokojenost
Poměr cena /výkon: Silná nespokojenost
Úroveň jednání: Silná nespokojenost
Celkové hodnocení:  začátkem měsíce června jsem si zadala přes AAA poptávku na zhotovení stavebních prací. Po nějaké době se mi ozval pan Baláž, že je schopen všechny mnou požadované práce zrealizovat. Dohodnutá cena byla na 26.500 Kč. Protože neposkytl žádnou smlouvu o dílo, sepsala jsem ji sama a on ji podepsal. Zavázal se k tomu, že nepřesáhne cenu o více než 10%. V případě, že by předem zjistil že bude cena vyšší musí mě nejdříve požádat o schválení. To se nestalo.
V pondělí nastoupili, provedly výkopové práce jako základ pro zídku. Prolili ji betonem. Hned v pondělí požadoval zálohu na materiál a práci ve výši 12000 Kč místo dohodnutých 5000Kč. zálohu dostal. Od úterý však začaly problémy, tvrdil, že betonové štípané tvárnice počítal o rozměrech 10x20 cm, ale mají jen 20x20 nebo 40x20. (Zjišťovala jsem si ve stavebninách, že malé rozměry vůbec neexistují, mají pouze 40 x 20 a dělí se řezem v polovině.to také dělali, žádné 20x20). V zídce byly špatné, rozbité tvárnice, zeď nebyla dostavěna až ke kraji, chybělo asi 20 cm. Trvala jsem na výměně tvárnic a doplnění zbývající části. Při výkopových pracích udělali nižší základ než měli - místo 80 - 100 cm jen cca 30! V zemi zůstala nevykopaná větev tak v první až třetí řadě jeden díl tvarmice chyběl a větev tam zůstala jako dekorace. Kolem ní naskládali odštěpky z tvárnic. Ve středu poslal SMS, ať přivezu dalších 10 tisíc, že materiál je dražší než počítal a že již nestačí na dostavbu zídky. V tu dobu měli postavenou necelou polovinu zídky. Původně měla stát 11400 Kč. Odmítla jsem mu dát celou požadovanou částku, vyhrožoval, přistoupila jsem na částku 7000 Kč. S tím, že mi na čtvrtek, kdy měla být zídka dokončena vystaví konečnou fakturu a doloží doklady, nedodal nic, ani zaplacený materiál Zídka měla být víc než o 100 % dražší. Ve čtvrtek volal znovu, že ještě zapomněl započítat stříšky a chce dalších 5000 Kč. ( to už by bylo 27000) Pochopila jsem, že celkem i s prací, ale ve finále to mělo být jen za ty stříšky. Prostě zjistil, že již další práci u nás mít nebude, tak se snažil zvýšit neúměrně částku na tolik, aby se co nejvíce přiblížila ceně kterou měl dostat za všechny práce. Tvrdil, že stříška stojí 350 Kč, ale já si zjistila, že je jen za 61 Kč a že už stříšky nechci. Měla jsem v úmyslu si je již nalepit sama. Poté následovala další SMS, že čekají na materiál, potom, že materiál bude až kolem 13 hod. tak že přijedou až v pátek, to přišla další SMS, že přijedou kolem 9.30 ale nepřijeli, zkoušela jsem volat, ale číslo si zablokoval
. Potom jen napsal zprávu, že již nepřijdou, že u nás končí a "zbohem" Využili toho, že mamka nemůže chodit, pobrali vše včetně materiálu a odjeli. Způsobili mi tak velkou finanční ztrátu.
Měla jsem zde jiného zedníka na konzultaci, práce je neodborně provedena, bude se to muset komplet předělat,aby zídka nespadla. Základ špatně, neni dostatečně hluboký, nevybetonované tvárnice, misto betonu nedopalky a suť, tyče, které měly být nosné se viklají a nejsou upevněné v základech..... Foto v příloze
Jde o tuto firmu:

Jaroslav Baláž

Vídeňská 249/36
639 00 Brno

IČO: 64307735
Plátce DPH: Ne

Vzhledem k tomu, že mi dali jen daňový doklad na materiál a práce, nevystavili ani slíbenou fakturu, nedali razítko, nevím jestli se někdo za tuto firmu neschovává nebo zda je vůbec činná. Peníze chtěli pouze v hotovosti nikoliv na účet.
Prosím varuje ostatní, nic není tak jak slíbí. Co předem řekl nebo napsal do SMS vzápětí popřel.
Jde opravdu o neseriózní firmu. Byli agresivní, když jsem si dovolila poprosit třeba jen o výměnu poničených tvárnic, přitom je mohli reklamovat. Ale oni je rozbili a nechali ležet na trávníku, zůstal zde po nich nepořádek - láhve od piva, 100 l pytel plný odpadků poničený trávník, tekoucí voda z hadice..... Nepoužili ani metr, celou plochu jen krokovali, potom se stalo, že napočítali 40 m obrubníků.... Ty jsem odmítla, o víkendu jsme si je pokládali sami, stačilo jich jen 11 a půl, žádných 40!
V žádném případě firmu Baláž nedoporučuji!
Dohodnutá cena: 11 400,- Kč
Skutečná cena: 27 000,- Kč
Vloženo dne 26.06.2018   
 
Informace o dodavateli
Jméno firmy: Jaroslav Baláž
E-mail: ericek.pepicek@seznam.cz
Telefon:  +420 773 091 872
Ulice a číslo: Vídeňská 249/36
PSČ: 639 00
Obec: Brno-střed - Štýřice
Web:

Zadat novou poptávku

Proč hodnotit firmy?

Seznamte se při výběru svého dodavatele s hodnocením, které firma obdržela od ostatních uživatelů a získejte více informací o každém dodavateli.
Hodnocení je velmi oblíbeným faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru. Nyní můžete ohodnotit firmu i vy. Budeme velmi rádi za zaslané zkušenosti s Vaším dodavatelem, kterou pomohou dalším zákazníkům.

Více hodnocení
?>