TIP: Vyzkoušejte si novou verzi AAAPOPTÁVKA.CZ

AAAPOPTÁVKA.CZ rozdává reklamu na Googlu zcela zdarma!

<< Zpět na výpis

20.03.2012

Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ se od počátku roku 2012 zaměřil především na podporu dodavatelů a poptávajících zákazníků. Po úspěšném vypuštění nového designu webových stránek přichází největší poptávkový systém v ČR s jedinečnou akcí pro své dodavatele.

Právě dodavatelé kteří se pravidelně podílí na spokojenosti poptávajících uživatelů projektu www.aaapoptavka.cz dodáním kvalitních služeb a produktů, jsou za své zásluhy odměněni dárkovým kupónem v hodnotě 1200 Kč na založení reklamní kampaně Google AdWords.

Díky spolupráci se společností Google se tak dodavatelé poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ mohou těšit z opravdu štědrého daru, který jim bezesporu pomůže v dalším rozvoji podnikání v daném oboru.

Projektovým a programátorským týmem společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. byla vytvořena
navigační a osvětová internetová stránka věnovaná této spolupráci a to přímo na www.aaapoptavka.cz. Na této stránce tak dodavatelé kteří kupón obdrželi, získají veškeré potřebné informace pro to, aby využili dárkový kupón určený na reklamní kampaň Google AdWords.

I pro společnosti které tedy doposud nevyužívali reklamní formáty společnosti Google, bude využití zcela nových možností prezentace jednoduché a intuitivní.

Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ se tak zaměřil v prvé řadě na spokojenost dodavatelů a poptávajících zákazníků, kteří sami o sobě utváří jádro celého tohoto projektu. Také další aktivity tak budou směřovat k podpoře a cíleným benefitům pro poptávajícího uživatele a také samotné dodavatele.


<< Zpět na výpis

Kde se o nás píše

NOVAIdnes.czČTKPODNIKATEL.CZMěšec.czEKONOMLupa.czeulog.czPRESSWEB