AAAPOPTÁVKA.CZ a MAFRA spojují síly a přichází s bezkonkurenčním balíčkem možností prezentace pro firmy a živnostníky na iDNES.CZ a Topkontakt.

<< Zpět na výpis

06.12.2012

Jen několik málo týdnů po strategickém spojení s největší mediální skupinou Mafra, jsme tu s nabídkou unikátního Mediálního balíčku produktů pro firmy a živnostníky za bezkonkurenční cenu.

Právě díky silné mediální skupině Mafra, která má pod svými křídly nejeden úspěšný projekt jako například Mladá Fronta DNES, iDNES.cz, Topkontakt.cz a nyní také AAAPOPTÁVKA.CZ a další, pro Vás máme nabídku tzv. Mediálního balíčku na produkty iDNES.CZ, vytvořeného na míru menším a středním společnostem a živnostníkům.

Diky výhodnému Mediálnímu balíčku, mají i živnostníci a menší společnosti možnost vyzkoušet si, jaké je inzerovat na masivně navštěvovaných internetových projektech jako je právě iDNES.CZ, Topkontakt.cz a dalších webech spadajících do portfolia mediální skupiny Mafra.

Reklama na iDNES.CZ a Topkontakt.cz za 6 000 Kč >>>

Mediální balíček na produkty iDNES.CZ za partnerskou cenu 6 000 Kč + DPH obsahuje:

• Bannerovou reklamní kampaň na iDNES.CZ s garancí 600 000 Impresí, tedy minimálně 41 667
zobrazení Vaší reklamy měsíčně
• GARANCE 1.000 zobrazení vizitky Vaší firmy v katalogu Topkontakt.cz
• Nabídka Vašich slevových kupónů pro Vaše zákazníky, které se budou zobrazovat také na hlavní straně iDNES.cz
• 5 x garance využití tzv. prezentace na první straně
• Garance využití 1 přednostního výpisu

Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ touto unikátní akcí pro své zákazníky zahájil zcela nové období své existence po boku takového silného partnera jakým je mediální skupina Mafra. Díky tomuto spojenectví se mohou firmy na českém trhu těšit na další jedinečné nabídky.


<< Zpět na výpis

Kde se o nás píše

NOVAIdnes.czČTKPODNIKATEL.CZMěšec.czEKONOMLupa.czeulog.czPRESSWEB