AAAPOPTÁVKA.CZ rozšířila své portfolio

<< Zpět na výpis

02.04.2013

Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ, který je od října roku 2012 součástí mediální skupiny MAFRA, a.s., rozšířila své poptávkové portfolio o projekt POPTÁVKA.CZ

„Vizí poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ je prostřednictvím růstu spokojených poptávajících uživatelů a také dodavatelů, posílení pozice právě na českém trhu poptávkových systémů. Díky zapojení projektu POPTÁVKA.CZ, máme tak možnost nejen nabídnout další možný kanál zadání poptávky široké veřejnosti, ale také podpořit naše stávající dodavatele, kteří tak budou mít možnost nabídnout své služby poptávajícím hned na dvou frontách“, uvedl Pavel Matoušek, zakladatel AAAPOPTÁVKA.CZ.

AAAPOPTÁVKA.CZ, která drží prvenství mezi poptávkovými systémy v rámci celé České republiky, tak může své unikátní služby nabídnout většímu množství uživatelů z dnešní i budoucí internetové populace.
Hlavním myšlenkou projektu je především úspora času při hledání zboží či služeb a zároveň možnost, oslovit nepřeberné množství dodavatelů z nejrůznějších oborů činnosti v rámci celé ČR.

„Díky rozšíření našeho portfolia o projekt POPTÁVKA.CZ, máme nyní možnost oslovit širokou veřejnost mnohem efektivněji a dopřát tak poptávajícím i dodavatelům mnohem větší komfort při hledání či realizaci poptávek. Komfort ve formě většího počtu poptávek pro dodavatele ale také jistotu pro poptávající díky unikátním službám v podobě „hodnocení dodavatele“, doplnila Lada Rajtrová, Marketingová manažerka projektu AAAPOPTÁVKA.CZ.

Právě „Hodnocení dodavatele“ je na českém trhu unikátní nástroj, který umožňuje poptávajícím získat reference na jednotlivé firmy a jejich služby. Nyní tak bude tato služba k dispozici nejen na mateřském projektu AAAPOPTÁVKA.CZ, ale také na projektu POPTÁVKA.CZ.


<< Zpět na výpis

Kde se o nás píše

NOVAIdnes.czČTKPODNIKATEL.CZMěšec.czEKONOMLupa.czeulog.czPRESSWEB