TIP: Vyzkoušejte si novou verzi AAAPOPTÁVKA.CZ

AAAPOPTÁVKA.CZ: ještě více muziky za málo peněz nebo i ZADARMO?

<< Zpět na výpis

07.05.2010

On-line poptávkové systémy jsou velice jednoduchým, uživatelsky přijatelným a cenově dostupným nástrojem pro navazování nových obchodních kontaktů, nalézání nových obchodních příležitostí na straně dodavatele a značnou úsporou finančních prostředků na straně poptávajícího. Internetové poptávkové tržiště se stává nedílnou součástí obchodování na českém internetu a základna uživatelů, zejména na straně poptávajících, neustále strmě vzrůstá. Na trhu působí desítky poptávkových systémů a jiných podobných projektů, ale pouze hrstka společností nabízí služby na skutečně profesionální úrovni.

Počet nabízených poptávek každým rokem roste o desítky procent a poptávající začínají opakovaně využívat tuto bezplatnou a efektivní službu. Vzrůstající počet poptávek přímou úměrou přitahuje i větší počet malých a středních firem, pro které se poptávkové systémy stávají důležitým zdrojem obchodních příležitostí pro jejich podnikání. Mezi nejpoužívanější poskytovatele poptávkové databáze na trhu patří společnost AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., která spustila svůj projekt www.aaapoptavka.cz v dubnu roku 2007. V březnu 2010 projekt dosáhl historického maxima v počtu zadaných poptávek a jako první poptávkový systém v ČR překonal hranici 12 000 nově zadaných poptávek za 1 měsíc, přičemž si projekt i v následujícím měsíci (dubnu) udržel prvenství v počtu zadaných poptávek v letošním roce a znovu poskytl svým registrovaným dodavatelům největší množství poptávek na českém internetu, konkrétně 11 336 obchodních příležitostí.

Obliba této služby roste každým rokem o desítky procent. Marketingové průzkumy ukazují realizaci více než 50 % zadaných poptávek, což představuje celkovou hodnotu v miliardách korun měsíčně. Roční poplatek pro dodavatele činí průměrně 3 000 Kč, zohledníme-li potenciál nově realizovaných zakázek, který služba podnikatelům a firmám přináší, jedná se o poplatek více než přijatelný. „Zatímco v roce 2009 bylo přes všechny poptávkové systémy v ČR zadáno přibližně 180 000 poptávek, v letošním roce odhadujeme zveřejnění 110 000 a více soukromých a firemních poptávek pouze na našem portálu www.aaapoptavka.cz. Celkový objem tak bezpochyby přesáhne 200 000 poptávek “, konstatuje Pavel Matoušek, jednatel společnosti AAAPOPTÁVKA.CZ, s.r.o.

Většina poptávajících je příjemně překvapena rychlostí a rozsahem služby a kdo nevyzkoušel, tak nemá představu, jaké možnosti nabízejí poptávkové databáze. Zadání poptávky je zpravidla zcela bezplatné a bez závazků, a proto neváhejte a vyzkoušejte si zadat svou poptávku týkající se třeba mobilního telefonu nebo stavby rodinného domu. Zadáváním poptávek získáte úsporu finančních prostředků a především drahocenného času.


<< Zpět na výpis

Kde se o nás píše

NOVAIdnes.czČTKPODNIKATEL.CZMěšec.czEKONOMLupa.czeulog.czPRESSWEB