Hledáme nové kolegy na tyto pozice

Seznam volných pozic

Jak se ucházet o pozici?

Zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis a případně ukázky své práce (např. grafik, programátor apod.) na prace@aaapoptavka.cz. Děkujeme vám, že se chcete přidat do našeho týmu!

Operátor Telesales pro AAA Poptávku

Popis pozice:
  • péče a prohlubování vztahů jak se stávajícími, tak novými klienty (vlastní portfolio)
  • prodej služeb a samostatné vedení obchodních případů
  • telefonická a emailová podpora klientů

Očekáváme:
  • výborné komunikační schopnosti
  • orientace na zákazníka a výsledek
  • praxe s prodejem po telefonu výhodou (nikoliv podmínkou)
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office a internet)
  • vysoké pracovní nasazení a organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, profesionální a proklientský přístup
  • písemný projev na dobré úrovni
  • loajalitu a proaktivní přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
  • motivující finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, slevové akce a volné vstupy)
  • osobní přístup a přátelskou atmosféru
  • atraktivní pracoviště v centru Prahy (ANDĚL MEDIA CENTRUM, Praha - Smíchov, blízko metra B - Anděl)
  • pracovní dobu 8 hod. denně
  • práce na pracovní smlouvu, nástup možný ihned

Programátor PHP

Požadavky:
  • Znalosti: OOP PHP, MySQL, JS, jQuery
  • Výhoda znalostí: znalost frameworku nette, git
  • Ukázka zdrojového kódu.

Náplň práce:
  • Správa, údržba a vývoj stávajícího systému AAA Poptávka.cz
  • Vývoj segmentových webů dle strategie pro rok 2016.

Nabízíme:

Nebojte se na nás obrátit, rádi si přečteme Vaše názory.