ISA Praha a.s.

Tak si na to posvítíme

Často si lámete hlavu s tím, jak oslovit či informovat veřejnost? Potřebujete označit budovu, aby ji již nikdo nepřehlédl? Existuje nespočet firem, ale právě o té vaší by se mělo dozvědět co nejvíce lidí?

Každý by si jistě přál být vidět. Základem úspěchu je dobrá reklama. Spojení reklamních prvků s vhodnou prezentací může být pro spoustu lidí oříšek. Tvorba originální a smysluplné reklamy není jen tak. Klasickým barvami bijícím plakátům již odzvonilo. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Strategické umístění a kvalitně zpracovaný jednoduchý text, nejlépe doplněný o světelné efekty by měly být prvky každé úspěšné reklamy. 

Čeká vás spousta vymýšlení a rozhodnutí. Vybrat slogan, který by na první pohled oslovil a vystihl vaše sdělení, je někdy běh na dlouhou trať. Přemýšlet byste měli i nad formátem, který zvolíte a který zároveň nezruinuje váš rozpočet. Co teprve grafická stránka reklamy. Důležitý je i výběr typu písma. Písmo navrhněte větší, aby šlo vidět i z delší vzdálenosti, nebo ho doplňte světelnými efekty. McDonald´s, Škoda auto, Skanska, Peugeot nebo ČEZ, již své světelné reklamy mají. Buďte další v pořadí. O originální světelnou reklamu se vám postará společnost ISA Praha a.s. 

„Zaměřte se na reklamu.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti ISA Praha a.s.

ISA Praha a.s.

  • V mezihoří 1229/1
  • Praha 8 18000
  • IČ: 25081616
  • DIČ: CZ25081616

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se