BC Diamonds Group s.r.o.

Diamanty nejsou jen na okrasu

Jakkoliv upravovat jádro či dispozice bytu a domu může být velice obtížné. Mnohdy jsou totiž tvořeny pevnými a odolnými materiály, které jsou hlavně u novějších staveb mnohem stabilnější, než původní umakart. Pro amatéry tak může být řezání a vrtání v do stěn učiněnou noční můrou. Naštěstí jsme zde ale my a naše profesionální technika pro řezání a vrtání zdiva pomocí diamantových vrtacích korunek.

 

S precizní přesností a čistotou

Pro jakékoliv zásahy do zdiva ctíme zásadní pravidlo: dokonalá přesnost. Jakmile potřebujete zasáhnout do jakékoliv stěny nebo bytového jádra, tak standardně potřebujete instalovat nebo předělávat některou z inženýrských sítí. Popřípadě může jít také o zavádění klimatizací, rekuperačních jednotek či světelných tunelů do stěn. Pro všechny případy jsme zde a dokážeme s dokonalou přesností upravit vaše jádro i obvodové stěny.

Při práci používáme profesionální diamantovou techniku, která je přímo určena pro jádrové vrtání a řezání. Díky tomu vám tak můžeme nabídnout všechny zásadní výhody a potřeby, které od podobné služby můžete očekávat. Základem je vedle přesnosti i čistota řezu. Řez je dokonale hladký a upravený, je tak připravený na další technologický postup podle vaší potřeby. Při vrtání zůstává v korunce suť v podobně válce, která se nazývá jádrem.

Instalace rekuperačních jednotek pro výměnu vlhkosti

V rámci našich prací provádíme i instalaci rekuperačních jednotek do stěn. Rekuperační jednotka je válcovitý modul, který se vkládá do vnějších stěn staveb. Pomáhá s výměnou vzduchu v budovách tam, kde může být problém s plísní či vlhkostí kvůli nedostatečnému proudění vzduchu.

Pomocí jádrového vrtání se vytvoří přesný otvor a poté se do něj vkládá rekuperační jednotka. Ta má oboustranný vstup starající se o proudění vzduchu. Vnitřní teplý vzduch přitom pomocí měděného výměníku uvnitř jednotky ohřívá venkovní a díky tomu eliminuje 90 % jakékoliv teplotní ztráty. Design rekuperační jednotky je elegantní a její vstup tak nenaruší vzhled interiéru. Zároveň je možnost jednotku ovládat dálkově pomocí aplikace pro chytré telefony.

Obtížné prostory nebo výškové práce? I s tím si poradíme

Stále se bavíme především o práci v běžné domácnosti. Mnozí klienti ale mají specifické potřeby, mezi které se řadí především méně standardní místa, kde potřebují jádrové vrtání a řezání využít. Typickým příkladem mohou být například instalace výměnných zařízení a jednotek do venkovních zdí výškových budov. Mezi výškové práce patří také s odřezávání balkonů, se kterým máme bohaté zkušenosti.

Díky profesionální technice a zkušenému personálu je to pro nás hračka. Zároveň se můžete spolehnout i na to, že vám naše společnost nabídne i vrtání a řezání ve špatně přístupných prostorech a nestandardních úhlech.

Naše práce je naše hobby“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti BC Diamonds Group s.r.o.

BC Diamonds Group s.r.o.

  • Tučkova 916/24
  • Brno - Veveří 60200
  • IČ: 08599696
  • DIČ: CZ08599696

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se