AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

21. století na polích

Práce na poli byla vždy velmi náročná a přinášela s sebou mnoho strastí. Obrázky ze starých knih a filmů, na kterých opuštěný sedlák uprostřed lánu jde pomalu za párem koní táhnoucích pluh, to je výjev vyžadující obdiv i soucit. Za jakéhokoliv počasí, trpělivé obhospodařování políčka, to byl způsob obdělávání půdy, který zde přetrvával stovky a tisíce let. Možná se měnila domácí tažná zvířata, možná se měnila technická úroveň pluhů, no po celé ty dlouhé věky přetrvávala tvrdá dřina, se kterou byla budoucí úroda spojena.

Mnoho lidí si také vzpomene na výjevy z doby pozdější, kdy se lány tak trochu podobaly oblíbeným autodromům na poutích. Mnoho malých traktůrků jezdilo sem a tam, oralo, vláčelo a selo. To byl velký pokrok, který začal snímat z ramen zemědělců břemeno té nejtvrdší práce. To, že opravy a údržba těchto prvních strojů spotřebovala téměř stejné množství času, jako doba jejich pracovního využití, to bylo bráno jako nezbytná daň za pokrok.

Dnes je ale doba úplně jiná. Obrovský technologický skok průmyslového světa se velmi významně dotkl také zemědělské techniky. Ačkoliv je dnes zemědělec na poli také sám, není už vystaven rozmarům přírody a naopak si užívá komfort klimatizované kabiny, ve které ovládá technologie kdysi naprosto nepředstavitelné.

Nabízíme kvalitní a výkonné traktory od osvědčených výrobců Massey Ferguson, Valtra a Kubota. Nabízíme širokou paletu traktorů, které lze využít pro nejrůznější práce na poli, v lese, v sadu nebo ve vinohradu, v komunální sféře atd.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

  • Stránecká Zhoř 120
  • Stránecká Zhoř 59442
  • IČ: 27687236
  • DIČ: CZ27687236

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se