Pavel Kroupa

To pravé teplo rodinného krbu

Jistě to znáte, když je venku zataženo, pod nulou a vy byste se nejraději místo k televizi posadili ke krbu a dívali se do praskajícího ohně. To, že jsou krby a krbová kamna nejčastěji využívána v rekreačních chatách již dávno není pravda. Krby se staly moderním designovým prvek v rodinných domech, dokonce i v bytech. Díky jejich nenáročné obsluze a příjemně sálajícímu teplu se staly nejvíce využívaným zdrojem vytápění.

Jak se v krbech a kamnech orientovat?

Pokud jste si již prohlédli nabídku některé z firem, možná jste v koncích. Pro laika může být obtížné se v dnešní době v nabídce krbů a krbových kamen orientovat. Všechny vypadají moderně, přitom každý umí něco jiného. V případě, že vám vypadne proud vás zachrání krb i krbová kamna. Pokud hledáte ekologický a zároveň ekonomický zdroj vytápění, jste na správné cestě. Pracovníci firmy Pavel Kroupa vám představí nabídku, osobně vám vše vysvětlí, postaví vám krb či kamna dle přání a vytvoří vám tak kouzelnou atmosféru vašeho domova.

„Krb je zárukou té správné rodinné atmosféry. Nejenom, že vypadá krásně, ale teplo, které z něj sálá je vskutku jedinečné. Pravé teplo domova,“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Pavel Kroupa

Pavel Kroupa

  • Bořanovická 223/24
  • Praha 8 - Kobylisy 18200
  • IČ: 88104541

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu