Karel Pospíchal

Skvělé služby od skutečného profíka

Když se doma stane havárie, je každý z nás rád, že má v telefonním seznamu číslo na někoho, kdo všechny tyto naše nenadálé problémy umí vyřešit. Závada na vodoinstalaci, nefunkční topení, případně unikající plyn, to všechno jsou situace, které se nevyhýbají nikomu a na které je nutné rychle reagovat. Stejně tak tomu je, když provádíme rekonstrukci stávajících rozvodů, případně pokud stavíme úplně nový domov. Potom se hodí znát někoho, kdo svoji práci odvede kvalitně, spolehlivě a v čase, kdy to nejvíce potřebujeme.

Obvykle si v takových případech hledáme velké firmy, u kterých předpokládáme, že nám zaručí všechno z toho, co bylo uvedeno výše. Když se nás potom někdo zeptá, z čeho takový náš úsudek vychází, tak obvykle neumíme odpovědět a začneme mluvit spíše o pocitech než o důvodech. A přitom je to tak jednoduché. Stačí mít v tom svém telefonním seznamu kontakt na živnostníka jakým je Karel Pospíchal.

Šikovného řemeslníka, který všechny potřebné dovednosti a zkušenosti nosí ve své brašně každý den. Jistě, nejezdí po celé České republice a soustřeďuje se jen na kraje Vysočina a Jihomoravský, ale je to chyba? 

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Karel Pospíchal

Karel Pospíchal

  • Černická 595
  • Měřín 594 42
  • IČ: 60670631
  • DIČ: CZ7310294816

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se