Rarita group s.r.o.

Správce domovů

Dům plný bytů, domovů, ale také objekt plný starostí a závad, které je nutné opravit. Tak přesně tohle je bytový dům, ve kterém chtějí bydlet spokojení uživatelé. 

Je potom na vlastnících, aby se vypořádali s každodenními, nikdy nekončícími úkoly. Úklid, opravy, investice, vedení evidencí, komunikace s úřady, revize a tisíce dalších drobných, přesto důležitých úkonů, na které má, po své práci, jen málokdo náladu. A tak se obvykle vše odkládá a odkládá, až z malých havárií vzniknou velké, z malých problémů se stávají věci neřešitelné a do střechy začne zatékat. Jednoduše zbytečné nepříjemnosti jen proto, že někdo neměl na něco čas, případně náladu.

Proto je skvělé, že existuje firma RARITA group s.r.o. - správa nemovitostí. Firma poskytne kompletní servis péče o bytové domy a majitelům tak sejme z ramen tíhu nikdy nekončících povinností. Jako ve všem, i tady se vyplatí svěřit péči profesionálům, kteří mají zkušenosti už od roku 2009. Nejen, že umí řešit vše, co vlastníky objektů může potkat, ale dovedou vybrat vždy správné a nejvíce efektivní řešení.

„Uděláme ze správy vašeho domu radost. Přijďte se přesvědčit, že to myslíme vážně!“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti RARITA group s.r.o.

RARITA group s.r.o.

  • Zahradní 834
  • Tlučná 33026
  • IČ: 05901707
  • DIČ: CZ05901707

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu