H2P Bohemia 

H2P BOHEMIA - poctivé řemeslo a špičková technologie

Firma H2P Bohemia sídlí v Plzeňském kraji v obci Štítov. Zabývá se komplexní kovovýrobou. Jejich kovové výrobky jsou určené pro zákazníky působící jak v energetice, tak i nábytkářství. Produkují výrobky z dlouhotočného automatu, které lze využít při lisování termoplastů nebo termosetů, vyrábí schodiště a zábradlí pro stavební účely. Spolupracují se společnostimi z automobilového průmyslu. Spojením řemeslně zručných zaměstnanců s kvalitním strojovým vybavením, lze efektivně uspokojit zákazníky pro kusovou i sériovou výrobu. Díky spojení kovovýroby, nástrojářství a CNC obrábění získáte jednoho spolehlivého dodavatele pro segmenty, které si v následujících řádcích představíme.

Kovovýroba

V rámci kovovýroby firma nabízí zpracování přesných obrobků na CNC obráběcích strojích. Pro co nejpřesnější řezy mají k dispozici elektroerozivní technologii. Profesionální zámečníci a svářeči zvládnou vyrobit drobné díly i náročnější konstrukce vrat, branek a oplocení. 

 

„Naše výrobky nacházejí uplatnění v energetice, stavebnictví, automobilovém průmyslu, nábytkářství a mnoha dalších výrobních oborech,“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti H2P Bohemia

H2P Bohemia

  • Štítov 6
  • Mirošov 33843
  • IČ: 07771673
  • DIČ: CZ07771673

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se