ZEZ SILKO, s.r.o.

Aby proud proudil jak má

Elektrická energie je součástí každého našeho dne a stejně jako nikdo nepočítá, kolik nádechů čerstvého vzduchu udělal cestou do práce, tak také nikdo nepočítá, kolik wattů spotřeboval při čtení ranních zpráv na obrazovce svého mobilního zařízení.

 

Je to zkrátka samozřejmá věc. A ačkoliv to tak snadné není, díky našim výrobkům si to každý může myslet. Naše kompenzační a filtračně kompenzační zařízení pro vysoké i nízké napětí se totiž starají o to, aby tok elektrického proudu vždy odpovídal nejen potřebám našich zákazníků, ale také všem přísným normám a standardům. Právě díky tomu se nikdo z uživatelů i toho nejjednoduššího přístroje nemusí obávat, že by mohlo dojít k jeho poškození v důsledku nevyváženého toku elektrické energie.

Jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům nabídnout výrobky té nejvyšší kvality, ať už se jedná o kompenzace NN, kompenzace VN, indukční ohřev, rozvodné skříně nebo výrobky měření a regulace. Všechno, co vyrábíme prochází přísným procesem testování, a to nejen v našich laboratořích, ale především potom u našich spokojených zákazníků.

 

A kde všude tito naši zákazníci jsou? Jsou mezi nimi energetické společnosti, výrobci kolejových vozidel, elektromobilů, laboratoře, průmyslové podniky, producenti zelené energie, zkrátka všichni, kteří chtějí mít jistotu, že důležité součásti jejich strojů, zařízení nebo sítí budou vždy v naprostém bezpečí a spolehlivě chráněny našimi výrobky. Třešničkou na dortu a potvrzením správného směru našeho úsilí potom jsou nejen certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001, ale především potom certifikát IRIS (International Railways Industry Standard), který dokazuje nejvyšší možnost kvality dodávek pro železniční průmysl. Toto bylo potom v roce 2020 recertifikováno i firmou Lloyd.

Díky tomu všemu jsme hrdým Českým výrobcem, který nejen produkuje výrobky vysoké světové kvality, nadstandardně pečuje o své zaměstnance, ale také dbá na to, aby procesy, které provádíme nenarušovaly životní prostředí v našem hezkém malém koutku České republiky.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti ZEZ SILKO, s.r.o.

ZEZ SILKO, s.r.o.

  • Pod Černým lesem 683
  • Žamberk 56401
  • IČ: 15030334
  • DIČ: CZ15030334

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se