David Hudec

Vaše nová Podlaha

Jste z Prahy, Hradce Králové, Jičína, Mladé Boleslavi, Turnova, Liberce nebo přilehlého okolí? Sháníte kvalitní služby v oblasti prodeje a pokládky koberců, PVC, vinylových podlah a celkově služby podlahových krytin? Tak se pusťte do čtení dnešního článku.

Poté, co vytvoříte objednávku pomocí formuláře nebo zaslání e-mailu, dostanete odpověď do 24 hodin. Objednat si můžete nabízenou činnost i telefonicky. Po domluvě s Vámi přijedou pracovníci společnosti podlahář Hudec na místo určení. Práce začíná zaměřením místnosti a konzultací o výběru nejvhodnější krytiny, kterou si vyberete z přivezených vzorků. Na základě Vašich přání a potřeb následuje vypracování kompletního rozpočtu. Konzultace, zaměření a rozpočet je zdarma. 

„Po objednávce přijedeme na místo určení, zaměříme místnosti, vzorky vybrané krytiny přivezeme k Vám a poradíme s nejvhodnější krytinou. Vypracujeme kompletní rozpočet a odborně instalujeme dle správných technologických postupů. Akce je zpravidla realizována po dohodě během několika dnů a v případě časové tísně zákazníka i v sobotu a neděli.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti David Hudec

David Hudec

  • Třída Edvarda Beneše 1432/3
  • Hradec Králové 50012
  • IČ: 09810811

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se