Zdeněk Coufal

Vyhodit či nevyhodit?

S postupem času je ve světě stále více zařízení, která ke svému fungovaní potřebují elektřinu, jsou plné titěrných drátků, obvodů a destiček a tíhnou k rychlejší zkáze. Když pak tato situace nastane, staví uživatele a majitele k zásadní otázce – vyhodit či nevyhodit? Pomocnou ruku v této otázce života či smrti zařízení Vám může podat pan Zdeněk Coufal.

Pan Coufal se zabývá opravami elektrických zařízení jak pro domácnosti, tak pro firmy. Pro jeho dlouhodobé zkušenosti a rozmanitost ho vyhledává stále více zákazníků. Běžně u něj v dílně najdete na stejném stole kuchyňské spotřebiče, dílenské nástroje či kancelářskou elektroniku a vedle nich různé průmyslové přístroje a nástroje. Zkušenosti má i z oprav a instalací průmyslových zařízení přímo na místě, jako jsou automatizované výrobní linky, různé výrobní stroje a jejich příslušenství. Samozřejmostí jsou pravidelná revize zařízení.

„Klasický hromosvod by měl mít tři části. Jímací vedení, které přitahuje blesky. Svodem jej vedeme podél objektu a bezpečně odvede energii blesku. A uzemnění, které zajistí finální spojení se zemí.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Zdeněk Coufal

Zdeněk Coufal

  • Úvozová 130
  • Tuklaty 25082
  • IČ: 29145520
  • DIČ: CZ29145520

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu