COMPLIMENT s.r.o.

Kvalitní české oblečení

Máte už dost firemního oblečení z Číny, které vašim zaměstnanců vydrží chvíli, trhá se či se párají švy? Společnost COMPLIMENT s.r.o. se zabývá výrobou kvalitního českého oblečení nejen pro gastronomii, výrobu, obchod a mnoho dalších druhů firemního oblečení.

Mezi jejich klienty patří významné firmy z oblasti telekomunikací, strojírenství, logistiky, gastronomie, kosmetiky atd.. Firma je již deset let na trhu a mezi klienty je velmi oblíbená. Hlavním důvodem je, že firma COMPLIMENT s.r.o. vše realizuje výhradně v ČR a používá kvalitní materiály, které splňují současné módní trendy a splňují všechny normy stanovené pro EU. Oblečení je velmi kvalitní a více vydrží. Pro podnikatele je to velice dobrá zpráva, protože se tímto sníží náklady na firemní oblečení jejich zaměstnanců. Samozřejmostí je výroba přímo na míru a podle vašich potřebných kritérií.

Realizace čili šití oblečení probíhá u sesterské společnosti ANETA STYLE CZ s.r.o., díky níž společnost COMPLIMENT může garantovat vysokou kvalitu a krátké termíny dodání. V nabídce není pouze výroba reklamního a firemního textilu, ale také fashion kolekcí. Oblečení ušité takto na zakázku má mnoho výhod. Každá objednávka je individuální, a tak se k ní i přistupuje. Firma se nebrání originalitě, takže pokud chcete oživit vaše firemní oblečení je COMPLIMENT přesně to pravé pro vás. Není podmínkou tisícová objednávka tudíž i menší firmy jsou se svými objednávkami vítané.

„Jsme schopni vám navrhnout a zajistit realizaci jakéhokoli druhu textilu“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti COMPLIMENT s.r.o.

COMPLIMENT s.r.o.

  • Vajgarská 994
  • Praha 9 19800
  • IČ: 24215961
  • DIČ: CZ24215961

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu