Euroforum Group,a.s.

Dotace jednoduše a profesionálně

Máte v hlavě projekt a nevíte, jak si zažádat o dotace z Evropské Unie? Systém datací není jednoduchý a pro ty z Vás, kteří nevíte, jak začít je tu společnost Euroforum group, která pomáhá podnikatelům, úřadům, školám a vědeckým ústavům.

 

Jak to vlastně funguje?

V prvotním kontaktu společnosti uvedete, jaký projekt byste chtěli od Evropské Unie dotovat. V přípravném stádiu projektu Vám společnost pomůže nastavit správný dotační záměr, který je pro úspěch žádosti o dotaci klíčový. Společnost Vám pomůže v celém procesu dotace a to až do jejího vyplacení. Díky zkušenostem firmy je možné řešit nejen standartní dotační projekty, ale společnost praktikuje individuální přístup, zejména u přípravné fáze projektů. Společnost Euroforum group Vám kvalifikovaně poradí a také pomůže se získáním dotace a převezme veškerou složitou administrativu. Vám tedy odpadnou složité nuance žádosti i papírování. Budete tedy mít více času na samotnou realizaci projektu a dopilování jeho detailů.

Společnost Euroforum group plošně pomáhá malým i velkým podnikatelům, taktéž městským a obecním úřadům, školám a vědeckým ústavům. Jejich zkušenosti jsou tedy opravdu v širokém záběru a máte jistotu, že k Vašemu projektu budou přistupovat profesionálně. Díky těmto širokým zkušenostem máte jistotu, že individuálně posoudí Váš projekt a pomohou jej přizpůsobit, abyste dotací dosáhli. Kritérií totiž existuje mnoho a každý projekt má mít jisté body pro splnění dotace.

„Dotační management je v našem pojetí službou, která začíná poradenstvím již v přípravné fázi projektu s cílem najít správný dotační titul - správná formulace projektového záměru je totiž pro úspěch žádosti o dotaci naprosto klíčová.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Euroforum Group,a.s.

Euroforum Group,a.s.

  • Na Kozačce 1289
  • Praha 2 12000
  • IČ: 24817732
  • DIČ: CZ24817732

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se