BOZPečno s.r.o.

Bezpečí a solidarita

Každá společnost nad 25 pracovníků má zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. V případě, že společnost nemůže zaměstnat požadované množství osob se zdravotním postižením, musí do státního rozpočtu odvést částku ve výši 2,5 násobku průměrné měsíční mzdy za každého svého zaměstnance. Lze však využít i možnosti tzv. náhradního plnění. Jedná se o zakoupení výrobku nebo služby od dodavatele, který je sám zaměstnavatelem na chráněném trhu práce. Takovou společností je právě BOZPečno s.r.o.

 

Chráněný trh práce

Chráněný trh práce je skupina zaměstnavatelů. kteří vytvářejí a zároveň zaměstnávají osoby se zdravotním postižením. BOZPečno s.r.o. je jedním ze zaměstnavatelů, který zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením. Jejich posláním je vytvářet pracovní pozice pro handicapované osoby. V současné době spolupracuje BOZPečno s.r.o. s Centrem Sociálních Služeb Tloskov. Díky této spolupráci neustále rozšiřují počet pracovních pozic a společnostem pomáhají splnit povinný zákonný podíl zaměstnanosti OZP díky náhradnímu plnění.

 

Náhradní plnění

V rámci náhradního plnění nabízí společnost BOZPečno s.r.o. pracovní oděvy, obuv a ochranné pracovní pomůcky. V doplňkovém sortimentu si lze vybrat z běžných provozních potřeb jako jsou kancelářské potřeby a drogerie. Další nabídku tvoří společnost dle přání zákazníka, lze si tedy jednoduše zažádat o vybavení mimo standardní nabídku.

„Nákupem u nás podpoříte zaměstnávání osob s handicapem. Nabídku lze zakoupit i v režimu náhradního plnění.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti BOZPečno s.r.o.

BOZPečno s.r.o.

  • Křížová 1728
  • Praha 5 15000
  • IČ: 08711330
  • DIČ: CZ08711330

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu