COLNEY + s.r.o.

Bezkonkurenční garážová vrata

COLNEY +  s.r.o. je střední společnost, která zajišťuje komplexní služby v oblasti garážových vrat – prodej, montáž, servis. Prioritou společnosti je zákazník. Komunikace se zákazníkem a jeho spokojenost je na prvním místě. Veškeré produkty, které společnost nabízí jsou pro zákazníka vždy skladem, aby byla objednávka vyřízena co nejrychleji.

 

Na COLNEY + s.r.o. se můžete spolehnout

Společnost COLNEY + s.r.o. dbá na precizní výběr kvalitních garážových vrat, která jsou nejen vysoce funkční, ale také cenově dostupná. Montáž i následný servis garážových vrat zajišťuje společnost po celé České republice. 

 

Nabídka garážových vrat

Mezi nejoblíbenější patří sekční garážová vrata. Jedná se o vrata, která jsou složena ze sekcí. Jednotivé sekce se na vodicích lištách zasunují pod strop garáže. V případě, že máte v garáži vyšší strop bez trámů a osvětlení, je pro vás tento typ garážových vrat ideální. 


Prostorově velmi úsporná vrata jsou rolovací garážová vrata. Rolovací garážová vrata lze použít téměř do jakýchkoliv místnosti. Jejich instalaci nebrání nízké stropy, trámy nebo světla. Rolovací vrata jsou ideálním řešením tam, kde se plánuje efektivně využít veškerý prostor.

 

Garážová vrata na míru

Společnost COLNEY + s.r.o. navíc nabízí možnost výroby sekčních garážových vrat na míru. Dle vašich rozličných požadavků nejen na rozměr vrat, ale také na jejich design. Na jejich webových stránkách si můžete sami jednoduše navrhnout svá vlastní garážová vrata pomocí online konfigurátoru.

„Montáž a servis garážových vrat Colney zajišťujeme po celé České republice.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti COLNEY + s.r.o.

COLNEY + s.r.o.

  • Budějovická 191
  • Ledenice 37311
  • IČ: 08166871
  • DIČ: CZ08166871

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se