Project Outdoor s.r.o.

Dobrodružství, adrenalin a zábava

Chybí ve vašem okolí hřiště, lanové centrum nebo park? Firma Project Outdoor se na výstavbu a projektování takových parků specializuje. Za dobu jejich působení od roku 2000 postavili 250 lanových center u nás i v zahraničí a zprostředkovali tak zábavu mnoha dětem i dospělým. Mezi specializaci firmy patří nejen lanová centra a hřiště, ale také dobrodružná hřiště, adrenalinové skoky, sjezdy a dětská hřiště.

Tato hřiště i centra jsou vhodnou volbou pro rodinně strávený čas. U dětí i dospělých rozvíjí pohybové schopnosti, motoriku, soustředěnost, samostatnost, poznání sama sebe a schopnost zapojování celého svalového aparátu. Tyto aktivity přináší nevšední zážitek, dobrodružství a stmelí celou rodinu.

Project outdoor také umí navrhnout naučné stezky. Jeden z jejich projektů najdete v obci Sosnová. Dále také labyrint ve stromech v Klatovech. Labyrint ve stromech je neobvyklá stezka s překážkami v korunách stromů. Po celé stezce jsou instalované ochranné sítě, a tak není nutné používat žádné letecké jistící pomůcky. Návštěvníci se mohou různě předbíhat, překážky zdolávat opakovaně a v labyrintu se pohybovat bez obav.

„Na trhu s lanovými aktivitami jsme od roku 2000 a postavili jsme přes 250 lanových center a parků u nás a v zahraničí.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Project Outdoor s.r.o.

Project Outdoor s.r.o.

  • Na střelnici 343/48
  • Olomouc 77900
  • IČ: 26797631
  • DIČ: CZ26797631

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu