SKLO JANÁK s.r.o.

Sklo, jedinečný prvek interiéru i exteriéru

Prvním použitím skla v podobě korálků a glazury se pyšnili již staří Egypťané. Řekové a Římané dokázali tvořit technologicky vyspělé skleněné nádoby a od 12. století bylo sklářství natolik rozvinuté, že se začalo hojně používat ve stavebnictví. V dnešní době je sklo neodmyslitelnou součástí našeho života a v architektuře již není využíváno jen okrajově, nýbrž jako dominantní materiál, který snoubí funkčnost, bezpečnost a odolnost s vizáží čisté elegance.

Díky stovkám úspěšných projektů a přes dvacet let praxe v oboru je vyhledávaným dodavatelem a realizátorem skleněných stavebních prvků společnost SKLO JANÁK s.r.o. Důraz kladou na kvalitu jak vstupního materiálu, tak finálního výrobku. S jejich prací se můžete setkat na mnoha veřejně přístupných místech, z nichž za zmínku určitě stojí například vstupní brána v průchodu zámku Valtice nebo skleněné prvky administrativní i výstavní části sklárny Moser.

Mezi zákazníky společnosti patří jak soukromé osoby, tak menší i velké firmy a architekti. Na základě dlouholetých zkušeností na trhu mají již pro každou skupinu předpřipravené kategorie výrobků, ze kterých lze vybírat a po dohodě se zákazníkem upravovat a rozvíjet.

Hlavní specializací společnosti SKLO JANÁK s.r.o. jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, příčky a stěny, skleněná zábradlí, bezrámové sprchové kouty a zástěny, pochozí sklo a mnoho dalšího. Tepelně tvrzené tabule plochého skla, které jsou základem každého výrobku, lze upravovat jak barevně, tak ovlivňovat jejich průhlednost a vzorování. V porovnání se zástupnými materiály si sklo ponechává základní vlastnosti a přidává vždy něco navíc, ať už se jedná o delší životnost, vyšší bezpečnost, moderní až nadčasový vzhled či punc luxusu.

„Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a od adekvátního návrhu přes výběr vhodného kování až po zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu bezpečnostního kaleného skla vám nabízíme vlastní dlouhodobé zkušenosti a znalosti.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti SKLO JANÁK s.r.o.

SKLO JANÁK s.r.o.

  • U Liboháje 123
  • Polička 57201
  • IČ: 04778081
  • DIČ: CZ04778081

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se