STAVEBNÍ HP, s.r.o.

Anhydritové podlahy

Dlouholeté zkušenosti a profesionalita v oboru stavebnictví! Přesně tímto heslem se vyznačuje firma Stavební HP, s.r.o., která nabízí levné a kvalitní lité anhydritové podlahy, lité plochy GRANISOL, stavby na klíč a mnoho dalšího z oboru stavebnictví a realit. Firma vznikla v roce 2007 a byla tak dalším významným milníkem dlouholeté spolupráce sdružení podnikatelů Miloše Hladíka a Tomáše Poláčka, kteří působí ve stvebnictví již od roku 2001. Nyní patří Stavební HP, s.r.o. k nejvýznamnějším firmám regionu Středočeského kraje v oboru výstavby budov a správy nemovitostí a to především díky rozsáhlým zkušenostem každého zaměstnance.

Lité anhydritové podlahy řadíme v současnosti k nejlepším volbám, které lze v moderních stavbách využít. Jedná se o litou podlahu, anhydritový potěr, kterým, jak už název napovídá se zalívá např. podlahové vytápění a po vytvrdnutí lité směsi je možno (samozřejmě za dodržení technologických postupů) položit na anhydrit finální, nášlapnou vrstvu (dlažbu, plovoucí nebo vinylové podlahy).

Jednoduše můžeme říct, že je to „ta vrstva“, která se nalézá pod povrchem, po kterém chodíme a na který se díváme, ať už doma, nebo např. v obchodním domě. Díky širokým možnostem využití a efektivnímu vzhledu je toto provedení podlah velmi oblíbené. Anhdritové podlahy jsou také vhodné do místností se zvýšenou vlhkostí. Samotný materiál je rychle připraven na zátěž, je velmi snadno zpracovatelný a pyšní se vysokou rovinnatostí.

„Díky našim zkušenostem i zaměstnancům se firma ve velice krátké době zařadila k nejvýznamnějším firmám regionu Středočeského kraje v oboru výstavby budov a správy nemovitostí.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti STAVEBNÍ HP, s.r.o.

STAVEBNÍ HP, s.r.o.

  • K Raškovci 851
  • Kolín 28002
  • IČ: 27904458
  • DIČ: CZ27904458

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu