MS BETON s.r.o.

Betonové podlahy

Rozsáhlé zkušenosti s realizací hrubých podlah rodinných domů, obchodních center, bytových domů, rekonstrukcí a jiných betonových podlah – to je MS Beton!

Zákazník se může těšit z individuálního přítupu s ohledem na detaily realizace. U každého projektu je kladem velký důraz na pefektní a komplexní zajištění celé zakázky. Díky důrazu na vysoký standard prováděných prací, maximální možnou operativnost a mobilitu je, spolu se zárukou za provedenou práci, firma MS Beton správnou volbou. Veškerou starost za vás převezmou odborní pracovníci, kteří zajistí dopravu materiálu na stavbu a bez prolému zvládnou zhotovit podlahu v celém rodinném domě za jeden den! Betonová směs je totiž připravena pomocí dieselového mixokretu přímo na stavbě a pomocí čerpadla je dopravena na místo pokládky.

Mezi výhody patří možnost dopravit směs pomocí čerpadla a hadic šetrně vůči rozvodům, jak do velké vzdálenosti například 120m, tak i do velké výšky např. do 24patra. Podlaha může být na základě přání zákazníka upravena do roviny, ale v případě potřeby i do spádu, což se může hodit např. při budování teras, bazenů, atd. Beton je po pokládce strojně hlazen tak, aby vznikla skutečně hladká a rovná podlaha.

Pokud si stále nejste jistí s výběrem pohlady, jistě vám pomohou následující informace. Beton je zavlhlá směs. Díky minimálnímu množství záměsové vody, je vhodný také do dřevostaveb a tam, kde je zapotřebí minimální vlhkost (např. suchá výstavba). S těmito vlastnostmi jsou betonové podlahy vhodné také do sklepa. Pokud nejste příznivci kari sítí, je možné je nahradit a to Polymerovými makrovlákny do betonu BeneSteel 55. Nahradit kari sítě lze také za pomoci chemie, kdy je zvýšena pevnost betonu.

Pokládka krytin je možná už po 24hod. nebo po 7 dnech, to vše souvisí s oužitím speciálního cementu, se kterým je možné betonovat již od jednoho centimetru a zároven ovlivnit dobu zrání betonu.

„Každý rok provedeme realizaci cca 120 000 metrů čtverečních podlahových ploch.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MS BETON s.r.o.

MS BETON s.r.o.

  • Soumarská 56
  • Volary 38451
  • IČ: 02840618
  • DIČ: CZ02840618

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.