AQUAL s.r.o.

Konec nakupování balených vod

Už vás nebaví neustálé tahání balených vod? Zaráží vás rostoucí ceny balené vody a chcete ušetřit? Normální voda z kohoutku vám nechutná? Nebo vás trápí zanášení spotřebičů tvrdou vodou?

Společnost Aqual s r. o. má pro vás řešení. Zabývá se filtračními zařízeními nejen pro domácnosti, ale také pro průmysl, laboratoře a firmy. Častým problémem s pitnou vodou z kohoutku je její vůně a chuť. Slyšíme to neustále, že v určitých oblastech je voda cítit po chlóru, a proto je její pití nepříjemnou zkušeností. S tímto problémem vám pomohou právě filtrační systémy, kterým se firma odborně věnuje.

Jaké jsou možnosti pro domácnost? Můžete si vybrat z několika možností. Mezi první možností jsou takzvané mechanické filtry. Mechanické filtry vám pomohou odstranit z vody mechanické nečistoty, jako je písek, jíl, vlasy a jiné částice, které se nerozpustí. Například filtr Cintropur je mechanický filtr na vodu. Tento filtr se instaluje jako první stupeň filtračního systému a slouží k předfiltraci vody. V nabídce jsou také pískové filtry, které již možná znáte u filtrace bazénů. Tyto filtry jsou určené především pro vodu z vrtů, kde jsou mechanické nečistoty přítomny.

Další možností jsou filtry, které se umísťují přímo v kuchyni, kde fungují jako skrytý pomocník. Filtry pod dřez vám zaručí filtraci pitné vody z kohoutku, aby se odstranil případný zápach a zlepšila se chuť vody. Tyto filtry, jak již naznačuje jejich název se instalují přímo pod dřez. Jsou velice malé, nenápadné a stylové. Tyto filtry mají až pět stupňů čištění vody, systém hlídání kvality vody a rozsáhlou diagnostiku. Tudíž jsou spolehlivým pomocníkem pro vaší pitnou vodu.

Pokud máte problém s tvrdou vodou ve vaší domácnosti i pro vás se řešení najde díky automatickým změkčovacím filtrům. Díky těmto změkčovacím filtrům prodloužíte životnost vašich spotřebičů a také ochráníte vaše prádlo. Tyto filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a zaručují dlouholetý a spolehlivý provoz. Tyto změkčovací filtry vyrábíme už od roku 2001, což je značkou vysoké kvality a spolehlivosti, protože v jejím systému filtrace nedošlo k výrazným změnám. Takový změkčovač se instaluje blízko vstupu do domu, například do kotelny, garáže či jiné technické místnosti. Budeme trochu konkrétnější a nastíníme vám funkce automatického filtru s náplní katexové pryskyřice. Co to je?

„Čistíme vaši vodu již 20 let.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti AQUAL s.r.o.

AQUAL s.r.o.

  • Česká 384
  • Česká 66431
  • IČ: 25538365
  • DIČ: CZ25538365

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu