COMBAT SYSTEMS s.r.o.

Komfort i účelnost v boji

Lidské dějiny jsou protkány válečnými konflikty různé velikosti i důležitosti. Od těch, které měly pouze lokální význam intenzity pouliční bitky, až k těm, které měly dopad na osud celého lidstva, když se staly celosvětovou záležitostí. Co ale bylo vždy rozhodující pro výsledek jakéhokoliv střetu, byla úroveň vybavení zúčastněných stran. A nejen to. Důležitá byla i schopnost produkovat inovativní a efektivní výrobky v dostatečném množství.

Určitě byste rádi věděli, proč je společnost Combat Systems tak úspěšná. Naše výrobky jsou totiž protkány nejen nejšpičkovějšími materiály dostupnými pro obranný průmysl, inovativním přístupem ke konstrukci všeho vybavení, ale i tím nejdůležitějším, tedy neustálou myšlenkou na pohodlí a bezpečnost budoucích uživatelů. I toto jsou důvody, kvůli kterým se s našimi výrobky setkáte u příslušníků Policie České republiky a u speciálních sil AČR.

Ať už si vyberete bojové kalhoty, klobouk, nosič plátů, opasek, pouzdro na zásobník nebo medic pouzdro, balistckou helmu nebo balistické pláty, vždy dostanete vynikající kvalitu materiálů, konstrukce a zpracování, doplněnou o zkušenosti získané od roku 1993. Pro výrobu potom používáme MIL-SPEC polyamidové tkaniny Cordura s vláknem Invista od amerických výrobců Brookwood Companies a Kenyon Industries. Plastové komponenty a doplňky od americké firmy ITW Nexus, stuhové uzávěry od firmy Velcro, popruhy od firmy Murdock Webbing Company a pro balistické výrobky speciální kompozitní materiály firmy Honeywell, tedy aramidové netkané textilie Gold Shield a UHMWPE polyetholenové textilie Spectra Shield.

Samotné materiály by však nikdy nedokázaly splnit naši misi, pokud bychom současně nepoužívali i ty nejmodernější technologie pro zpracování. Mezi takové patří například šicí stroje od firmy Düerkopp Adler a Juki, stejně jako CO2 laser umožňující vyřezávat vazbu MOLLE přímo do speciální tkaniny.

„Samotné materiály by však nikdy nedokázaly splnit naši misi, pokud bychom současně nepoužívali i ty nejmodernější technologie pro zpracování.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti COMBAT SYSTEMS s.r.o

COMBAT SYSTEMS s.r.o

  • Antala Staška 1859/34
  • Praha 4 14000
  • IČ: 02850842
  • DIČ: CZ02850842

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se