Château Krupina s.r.o.

Netradiční vinařství

Máte chuť si dát něco nového, netradičního a toužíte zažít pestrost chutí, která se skrývá ve skutečném umění vína? Tak vyzkoušejte kvalitní ovocná i netradiční vína přímo od výrobce ze Slovenska.

Určitě jste slyšeli, že víno je lék. Má totiž blahodárné účinky na naše zdraví, pleť i náladu. Působí jako antioxidant, je to vhodná zbraň proti depresím, dokáže navodit příjemnou atmosféru a pohodu a možná dokonce příslib romantického večera.

Víno již v minulosti bylo významným nástrojem spojování lidí různých národů a jazyků. O víně se dá říci, že je to kulturní fenomén, který se ujal při běžné, každodenní konzumaci, i na slavnostních akcích. Víno je nepostradatelný společník firemních akcí, večírků, oslav narozenin, ale i setkávání přátel.

Vinařství Château Krupina je jednou z mála společností na Slovensku, která se věnuje výrobě ovocných i netradičních vín. Naše řemeslo děláme poctivě a s láskou, dbáme na kvalitu a nabízíme víno z opravdového ovoce a bylinek.

 

Ovocná vína

V našem bohatém sortimentu naleznete kvalitní vína svěží ovocné vůně, harmonické a vyvážené chuti a jsou dobře využitelná i v gastronomii. Víno vyrábíme z kvalitních vyzrálých plodů.

V nabídce máme víno: malinové, jahodové, třešňové, višňové, borůvkové, rybízové, hruškové, z méně známých např. fíkové víno nebo víno z arónie. Vína nabízíme sladká nebo polosladká. Jsou vhodná k sladkým dezertům, ale lze si je vychutnat jen tak, pro svoji nezaměnitelnou chuť.

 

Bylinková a netradiční vína

Pokud chcete vyzkoušet něco nového, určitě Vás osloví nabídka bylinkových vín. K velmi žádaným produktům patří: mátové víno, víno z květu nebo plodů černého bezu, a jistě zaujme i naše netradiční, ale velmi žádané kopřivové nebo smrkové víno.

„U nás si užijete vína klasická i netradiční.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Château Krupina s.r.o.

Château Krupina s.r.o.

  • Osloboditeľov 13
  • Krupina 96301
  • IČ: 47581042
  • DIČ: SK2023977186

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu