KOBOLD Czech Republic

Měření a kontrola

Takovou kvalitou výrobků se může chlubit firma Kobold Messring, která se zabývá výrobou průmyslových měřících a kontrolních přístrojů v oblasti průtoků, tlaku, výšky hladiny a teploty. Firma byla založena v roce 1980 diplomovaným inženýrem Klausem J. Koboldem. Jehož technické znalosti přispěly k tomu, že se společnost velice rychle prosadila na trhu. A to hlavně díky patentované technologii, kvalitě výrobků a nadstandartním službám.

Po několika letech působení v Německu firma začala expandovat do jiných zemí a otevírala zde své pobočky. Mimo jiné u nás v České republice, kde si velice rychle získala dobrou pověst a spokojenou klientelu. Hlavním cílem společnosti je vyvíjet, vyrábět a prodávat přístroje pro sledování, měření a regulaci fyzikálních veličin jako je průtok, tlak, výška hladiny a teplota. Tyto přístroje mohou být používány ve všech odvětvích průmyslu. Různé metody měření a vývoj výrobků zajišťuje, že je plně vyhověno vysokým požadavkům uplatnění v různých odvětvích průmyslu. Neustálá inovace výrobků je zajištěním budoucích požadavků a vývoji průmyslu a zaručuje, že firmu čeká stabilita i v letech budoucích.

Ať už se jedná o průtok, tlak, hladinu, teplotu, hustotu nebo vlhkost firma vám nabídne vhodné přístroje pro zvýšení efektivity vašeho podniku. Měřící přístroje se vyznačují vysokou kvalitou. Techniky jsou navrženy tak, aby mohly být použity ve výrobě i v laboratoři, lze je rychle a snadno začlenit do nejrůznějších systémů. Firma Kobold vám ochotně pomůže nalézt správné řešení, které bude nejlepší pro váš firemní systém. To je velikou výhodou, protože není potřeba nijak měnit nebo upravovat váš stávající systém a zmizí případné náklady, které by s těmito změnami proběhly. Na produkty společnosti Kobold se zákazníci spoléhají i při náročných provozních podmínkách.

,,Made in Německo“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti KOBOLD Messring GmbH

KOBOLD Messring GmbH

  • Hudcova 78c
  • Brno 61200
  • IČ: HRB 29376
  • DIČ: DE 113 860 417

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu