JM družstvo Wybranetz

Radostné okamžiky v sále  Wybranetz

V Café Wybranetz nejen vaří výbornou kávu, ale také zajišťují konání různých společenských akcí v sále.  JM družstvo Wybranetz se specializuje především na svatby, ale ani jiné společenské akce nejsou problémem. Naplánovat zde můžete dětské oslavy, oslavy jubilea, plesy, koncerty, firemní večírky, školení či prezentace, rozlučky se svobodou, i školní srazy.

V sále Wybranetz je maximální kapacita pro sezení u stolů 200 míst. Pokud vaše akce vyžaduje parket, doporučujeme maximálně 140 míst. Hlavní specializací sálu Wybranetz jsou svatby. Sál si můžete pronajmout a svatbu zorganizovat sami. Pro ty z vás, kteří preferují svatby takzvaně „na klíč“, mám pro vás dobrou zprávu - i toto je možné. Výhodou takovéto svatby je zejména pohodlí  svatebního páru. Odpadne vám mnoho starostí, zařizování a vy si můžete svůj den prožít bez stresu. Svatba jako taková je vždy psychicky náročná akce a proto je prioritou si tento den co nejvíce ulehčit.  Co všechno pro vás personál sálu Wybranetz zařídí?

Vytvoří svatební plán a propracuje koordinaci svatebního dne do nejmenších detailů. Zorganizují svatební obřad přímo na místě, či jinde. Plně sál vybaví a dodají potřebné dekorace. Personál také zajistí občerstvení, hudbu, focení, ubytování i dopravu. Mimo jiné je tu možnost výroby dekorovaných krabiček na výslužku nebo dárků pro svatebčany. Tyto dárkové předměty vám dokonce skutečně ručně vyrobí, zní to neuvěřitelně? JM Družstvo se může pyšnit tím, že provozuje „chráněnou dílnu“, kde podporují znevýhodněné, ale velice šikovné lidi. Konkrétně pro svatby je možné vyrobit např.  košíčky pro družičky, polštářky na prstýnky, podvazky, tematické věnečky a mnoho dalších věcí. Pracovníci chráněné díly jsou schopní ušít prakticky cokoli a na všem se můžete domluvit při osobní konzultaci.

„Jako zaměstnavatel chráněného trhu práce zaměstnáváme osoby zdravotně postižené.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti JM družstvo Wybranetz

JM družstvo Wybranetz

  • Šilheřovická 102
  • Markvartovice 74714
  • IČ: 06395317
  • DIČ: CZ06395317

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu