Jiří Piňos

Podlahy snadno

Podlahy snadno je firma, která byla založena v roce 2008, avšak v oblasti průmslvých podlah se pohybuje od roku 2003. S ohledem na velikost firmy je možné realizovat průmyslové podlahy v denním záběru až 2000m2 a to v rámci celé ČR. PodlahySnadno se pyšní již více než 200.000 m2 realizovaných ploch, takže o zkušenosti u této firmy opravdu není nouze.

S prací firmy PodlahySnadno se můžete setkat např. v zemědělých stávbách, jako jsou stáje, sklady nebo hnojiště. Dále pak v průmyslových stavbách (např. haly, továrny, sklady), v budovách občasnké vybavenosti, tedy v obchodních centrech, kulturních domech a garážích. Také v bytových či rodinných domech nebo na parkovištích, odstavných plochách a jiných komunikacích.

Jednou z prováděných realizací jsou Průmyslové podlahy, které jsou hojně využívány např. ve výrobních skldových halách, v nákupních centrech, bytových domech, apod. Jsou realizovány tak, že je na zhutněné štěrkové podloží položen separační polyethylenová plena, případně hydroizolace. Poté se provede samotné lití betonové směsi z mixů. Tloušťka podlahy je stanovena rotačním laserem a povrch je rovnán pomocí plovoucí vibrační latě. Následně, s dostatečným časovým odstupem, je strojně hlazen s asplikací vsypu. Finálními kroky je rozřezání podlahy na diletační celky a poté vyplnění žezaných spár pružným olyuretanovým tmelem.

Další z realizovaných typů podlah jsou Strojně hlazené betonové potěry. Jendá se o zavlhlou směs s minmálním množstvím záměsové vody. Na místo pokládky je dopravena pomocí čerpadla. Výhodou této směsi je, že může být na základě přání zákazníka upravena do roviny, ale v případě potřeby také do spádu. Rovinatost přitom zůstává zachována v poměru 2mm na 2m volně ležící lati.

„Zkušenosti s prováděním jsou zúročeny více než 200.000 m2 již realizovaných ploch.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Jiří Piňos

Jiří Piňos

  • Sedlecko 76
  • Bušovice 33824
  • IČ: 87503158
  • DIČ: CZ8206074668

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu