Ing. Lubomír Mazel

Návrhy a realizace

Ladislav Mazel podniká již od roku 1997. Původně se zabýval navrhováním veletržních expozic v ČR i v zahraničí. Covidová situace však způsobila pokles počtu zakázek z tohoto oboru. Proto je teď primárním oborem, kterému se pan Mazel věnuje, navrhování interiérů a zajišťování jejich realizace.

Veletržní expozice

Mezi jeho prvotní činnosti patřily návrhy veletržních expozic nejen v České republice, ale i v zahraničí. Mezi nejznámější patří Antonov - Aeroshow Paříž, Alfa Romeo - Autosalon 2007, Mercedes Benz - Autotec 2008 a Honda - Motosalon 2016.  V roce 2021 zpracovával projektovou dokumentaci a podílel se na návrhu expozice města Brna na Expo 2022. 

Navrhování interiérů

V případě, že poptáváte návrh interiéru včetně zajištění jeho realizace, lze se s tímto požadavkem na pana Ladislava Mazela obrátit. Navrhuje nejen rodinné domy, ale i komerční prostory. Z kancelářských budov vypracoval návrh a zřídil jeho realizaci pro budovu Trasko BVT, kanceláře firmy VEPAK, kanceláře Bureš AGRo a další. Mezi jeho další významné reference patří návrhy a zpracování vizualizace exteriérů a interiérů domů v developerských projektech. Své 3D projekty a vizualizace zpracovává v programech AUTO CAD a CINEMA 4D.

„Třetí rozměr ve vizualizaci přidá mnoho detailů, díky kterým lépe naplánujete stavbu, rekonstrukci nebo rozmístění kanceláře.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Ing. Lubomír Mazel

Ing. Lubomír Mazel

  • Račice 180
  • Račice-Pístovice 68305
  • IČ: 65374797

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu