Benevita a.s.

NEBO kuchyně

Hoďte starosti s novou kuchyní za hlavu a nechte to na nás! Nás kuchyně baví a s radostí Vám poskytneme plný servis za skvělé ceny. Přesně tímto sloganem se pyšní firma NEBO kuchyně.

NEBO kuchyně má velmi široký výběr různých stylů a tak si zde opravdu každý zákazník přijde na své. Všechny kuchyně si jezdí vybírat osobně přímo k dodavatelům a zákazníci se tak mohou spolehnout na odpovídající kvalitu. Kuchyň vám poskládají do tvaru a velikosti dle vašich potřeb. V nabídce jsou jak lesklé, tak matné povrchy. Jednodušší modely, ale také kuchyně pro opravdu náročné.

Kromě vychytávek hlídá firma také příznivé ceny. V rámci poptávky má každý zákazník možnost 3D vizualice pro kompletní představu.

Vedle kuchyní nabízí firma také příslušenství, kam můžeme zařadit např. spotřebiče, jako jsou mikrovlnné trouby, baterie, chladničky, digestoře, indukční desky, myčky, plynové desky, sety, sklokeramické desky, trouby, dřezy, volně stojící spotřebiče a další.

Dále také stoly a židle v nejrůznějším designu, pracovní desky a příslušenství k nim. Dekorační panely, např. boční krycí skříňky nebo dekorační panely pod digestořovou skříňku.

V pozadí nezůstávají ani integrované odpadkové koše, montážní sady, nástěnné držáky pro zavěšení mikrovlnky, LED osvětlení, ochranné panely na sklo, příborníky, úchytky, držáky, závěsné lišty a mnoho dalšího.

Pro zákazníky se specifickým vkusem jsou k dispozici také bazarové VINTAGE kuchyně z Německa.

„Ke každé kuchyni rádi vypracujeme individuální nabídku. 3D vizualizace, návrh a kalkulace je nezávazná a zcela ZDARMA!“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Benevita a.s.

Benevita a.s.

  • Václavské náměstí 794
  • Praha 1 11000
  • IČ: 14157713
  • DIČ: CZ14157713

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu