Inter Star Liberec, s.r.o.

Spolehlivost na prvním místě

Tak zní heslo společnosti Inter Star Liberec, která se od svého založení v roce 2009 zabývá mezinárodní kamionovou dopravou. Společnost byla založena jako rodinný podnik a rozváží náklad po celé Evropě, a především do Skandinávie. Díky spolehlivosti, flexibilitě, modernímu vozovému parku, zákaznicky orientovanému přístupu a pokročilému technickému vybavení se společnost postupně stala partnerem pro mnoho firem působících po celé Evropské Unii. Nákladní i kamionová doprava je nedílnou součástí našich životů.

 

Díky autodopravcům jako je Inter Star Liberec, můžeme mít v obchodech čerstvé květiny z různých zemí. Nejznámější jsou asi tulipány z Holandska. Také na svém stole můžeme k obědu podávat čerstvé mořské ryby. Častokrát si neuvědomujeme, že díky dopravě nejsme odkázáni pouze na náš vlastní průmysl a zemědělství. A velice rychle jsme si zvykli na nepřeberné množství surovin, které v obchodech můžeme zakoupit. A netýká se to pouze potravin, ale všeho. Máme velký výběr nábytku, elektroniky a mnoha dalších věcí. Řidičům kamionové dopravy tedy můžeme poděkovat za rozmanitost na kterou jsme si velice rychle zvykli. A bez ní by se nám žilo o mnoho hůře.

„Naším posláním je uspokojit Vaše představy a zodpovědně doručit Vaše zásilky.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Inter Star Liberec, s.r.o.

Inter Star Liberec, s.r.o.

  • Milířská 447
  • Jeřmanice 46312
  • IČ: 28715900
  • DIČ: CZ28715900

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.