KAPR 4 Group s.r.o.

Svěřte prádlo profesionálům

Zatímco praní prádla doma je pro většinu lidí dobrovolnou volbou, existují chvíle, kdy to z mnoha důvodů možné není. Nejčastějším důvodem je dlouhá doba strávená v práci, kdy se vám po příchodu domů nechce prádlem zabývat a chcete si odpočinout, protože jste příliš unavení. Dalším důvodem může být, že doma neodstraníte všechny skvrny bez poškození tkaniny. Profesionální prádelny využívají speciální prací prášky, aviváže i techniky při odstraňování skvrn, takže si můžete oddechnout, že vaše prádlo se k vám vrátí bez poškození.

Pračky v domácnosti sice usnadňují a zrychlují práci, ale jejich nákup může být zpočátku velmi nákladný. Mnoho lidí si z finančních důvodů pračku nemůže dovolit, případně hledají dočasné řešení, pokud se jim pračka rozbije. Praní v prádelně může finance i ušetřit. Když si odmyslíme náklady na teplou vodu, elektřinu, a hlavně drahé prací prášky a aviváže. Pokud se ve vašem šatníku objevují typy látek, jako je hedvábí, vlna, len nebo samet měli byste vědět, že takové tkaniny se mohou v pračce či při praní v ruce poškodit, scvrknout nebo obarvit.

 

U těchto typů tkanin je nejlepší suché čištění. Také zimní kabáty a obleky vyžadují profesionální péči a nemůžete je čistit doma. Vzhledem k tomu, že se prádelny v tomto orientují, chápou důležitost používání těchto různých metod čištění, nejen, že vyčistí vaše oblečení, ale také zabrání scvrknutí a pouštění barev. A vaše prádlo bude vypadat jako nové.

„Praní, mandlování a žehlení prádla pro firmy i soukromé osoby. Zajišťujeme svoz a rozvoz prádla.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Kateřina Nováková

Kateřina Nováková

  • Na kopečku 1282
  • Praha 8 18000
  • IČ: 08789401
  • DIČ: CZ08789401

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.