4 SEASONS

More than garden

Každá část domu, každá věc, každý předmět v domě vypráví příhody, historii rodiny. Dům není nikdy hotový, vyvíjí se s námi a my v něm. Tento slogan naprosto vystihuje práci firmy 4 Seasons. Cílem je poskytování služeb vysokých kvalit, zaměřené na maximální spokojenost zákazníka. 

Firemní služby zahrnují vše od prvotní konzultace s klienty, ať už v pohodlí domova nebo na místě budoucí realizace, přes návrhy řešení, až po kompletní realizaci. 
Realizační tým dosahuje nejvyšší úrovně v rámci celého procesu s naprostou přesností, profesionalitou, důrazem na detail a výjimečným klientským servisem. Zároveň je velmi flexibilní a tak má zákazník jistotu řešení opravdu šitého na míru. Firma 4 Seasons nabízí velké množství produktů a kompletací tak, že si vybere opravdu každý zákazník. 

Jednou z nabízených kompletací je např. Bioklimatická pergola Orchestra. Jedná se o novou generaci zatahovací bioklimatické pergoly s nastavitelnými a sbalitelnými lamelami s autonomním pohybem (systém AORS). Inovace, poskytující výkon a mikroklimatický komfort, díky 5 registrovaným patentům, které zaručují jedinečnost bioklimatické pergoly.

Pergola Orchestra má mnoho barevných možností a lze jo vybavit nejrůznějšími doplňky, ať už se jedná o LED svícení nebo třeba motoricky ovládaná okna Phantom. Z technických parametrů můžeme vyčíst, že se jedná o patentovaný model, který je dostupný jak ve volně stojící/samonosné verzi, tak ve verzi kotvené na dům nebo zavěšené do sloupů. Jedná se také o model velkých rozměrů s plochým krytem čepele. 
 

„Každá část domu, každá věc, každý předmět v domě vypráví příhody, historii rodiny. Dům není nikdy hotový, vyvíjí se s námi a my v něm.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti 4 SEASONS, more than garden s.r.o.

4 SEASONS, more than garden s.r.o.

  • Vídeňská 340
  • Vestec 25250
  • IČ: 09982493
  • DIČ: CZ09982493

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se